Trwa ładowanie...

Matka myślała, że to zwykły kac. Tymczasem jej córka przedawkowała narkotyki

Avatar placeholder
27.07.2020 14:41
Przedawkowanie narkotyków
Przedawkowanie narkotyków (Facebook)

20-letnia Shannon poczuła się źle po imprezie, jednak bała się przyznać, że brała narkotyki. Jej matka myślała, że dziewczyna ma kaca i próbowała leczyć ją domowymi sposobami. Niestety, kiedy dziewczyna przyznała się do zażywania narkotyków, było już za późno. Konieczny był przeszczep wątroby.

1. Kac okazał się przedawkowaniem

"Córki nie było przez cały weekend i myślałam, że miała ciężkiego kaca i dlatego była chora" - wspomina matka Lorna Hewat.

20-latka przedawkowała narkotyki
20-latka przedawkowała narkotyki (Facebook)

Lorna próbowała kurować córkę domowymi metodami: podała tosty, herbatniki i krakersy, a także wodę. Ani matka, ani przyjaciółka, która pomagała opiekować się 20-letnią Shannon Hewat nie miały pojęcia, że przyczyną złego samopoczucia dziewczyny były narkotyki.

Zobacz film: "Czy twoje dziecko bierze narkotyki?"

"W końcu powiedziała mi, co zrobiła. Myślę, że w tym momencie była przestraszona, ponieważ bardzo cierpiała" - opowiada Lorna. Matka natychmiast wezwała karetkę pogotowia.

2. Przeszczep wątroby po przedawkowaniu

20-latka została przewieziona do szpitala i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Wątroba dziewczyny była tak uszkodzona, że konieczny okazał się pilny przeszczep. Shannon trafiła na górę listy, ale nie dożyła do operacji.

20-latka przedawkowała
20-latka przedawkowała (Facebook)

"Nie chciałam w to uwierzyć. Krzyczałam na lekarzy, aby jej pomogli. Wiedziałam, że mnie nie zostawi" - wspomina tę pełną rozpaczy chwilę Lorna.

Matka przyznaje, że wciąż nie jest w stanie pogodzić się z myślą, że córka odeszła. "Czekam tylko, aż przejdzie przez drzwi i znowu usłyszę jej głos w domu - opowiada kobieta. - Byliśmy bardzo, bardzo blisko".

Shannon miała także dwóch braci, z którymi była blisko - Connora i Dominica.

Zobacz także: Przedawkował energetyki i zmarł. Jego matka walczy o zakaz sprzedaży napojów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze