Trwa ładowanie...

Mama ogłosiła, że znowu jest w ciąży. Reakcja syna ją zaskoczyła

 Maria Krasicka
12.11.2022 12:00
Syn myślał, że test ciążowy to gryzak
Syn myślał, że test ciążowy to gryzak (Instagram)

Młoda mama chciała ogłosić, że spodziewa się kolejnego dziecka. Pozując do zdjęcia z pozytywnym testem ciążowym i skanami USG, nie spodziewała się, że po chwili jej roczny syn potraktuje test, jak… gryzak.

Zdjęcie podzieliło internautów
Zdjęcie podzieliło internautów (Instagram)

1. Radosna nowina

32-letnia Binky Felstead jest mamą czteroletniej Indie i rocznego Wolfiego. Razem z mężem Maxem Darntonem od dłuższego czasu starali się, by powiększyć rodzinę o kolejnego jej członka.

Kiedy mieli już pewność, że Binky zaszła w ciążę, para zdecydowała się poinformować rodzinę i przyjaciół o radosnej nowinie.

W tym celu nagrali uroczy filmik, na którym widać, jak razem z dziećmi idą na spacer po parku. W pewnym momencie Max wręcza małej Indii kolorową torbę, w której znajdują się zdjęcia ultrasonograficzne kolejnego dziecka.

2. Zaskakujące zdjęcie

Nagranie zrobiło furorę wśród obserwatorów młodej mamy, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jednak dopiero zdjęcie, które Binky wstawiła kilka dni później, wywołało prawdziwą wrzawę.

Widać na nim rocznego Wolfiego na plaży, który trzyma test ciążowy w jednej rączce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chłopiec, jak każde dziecko w tym wieku, pakuje wszystko do buzi. W przypadku Wolfiego był to pozytywny test ciążowy.

- To zdjęcie, które wysłaliśmy do bliskiej rodziny i przyjaciół, gdy dowiedzieliśmy się o ciąży - napisała Binky. - I spokojnie, jest zamknięty - dodała.

Mimo zapewnień mamy, że wszystko jest w porządku, użytkownicy byli podzieleni. Jedni uważali, że to fantastyczny i uroczy sposób na poinformowanie najbliższych. Inni zaś uznali, że to bardzo niehigieniczne i naraziła syna na kontakt z bakteriami.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze