Trwa ładowanie...

Przyłapano go z papierosem na trybunach. Wyglądał na chłopca, okazało się, że ma 36 lat

Avatar placeholder
11.09.2019 09:44
Chłopiec palił papierosa na trybunach. Okazało się, że to 36-letni ojciec
Chłopiec palił papierosa na trybunach. Okazało się, że to 36-letni ojciec (Instagram)

Na meczu piłki nożnej rozegranym w Turcji pomiędzy Bursaspor i Fenerbahce SK na trybunach zasiadło dwóch fanów drużyny z Bursy. Emocje, większe niż to, co działo się na boisku, wzbudził fakt, że jeden z nich w pewnym momencie zaczął palić papierosa. Jeszcze bardziej szokujący był wiek i tożsamość tego człowieka.

1. Palił papierosa na meczu. Okazało się, że ma 36 lat

Zdjęcie kibica, który głęboko zaciąga się papierosem, wykonano podczas charytatywnego meczu. Na stadionie doszło do rozgrywki pomiędzy pierwszoligowym Bursaspor a klubem Fenerbahçe SK grającym na co dzień w tureckiej Süper Lig - to odpowiednik polskiej ekstraklasy.

Cały dochód ze spotkania przeznaczono na pomoc dzieciom chorym na białaczkę oraz fundacjom, które opiekują się najmłodszymi z zespołem Downa lub zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Fotografia, na której widać człowieka palącego papierosa, stała w jawnej sprzeczności ze szczytnym celem, jaki przyświecał meczowi.

Zdjęcie chłopca z papierosem zszokowało opinię publiczną
Zdjęcie chłopca z papierosem zszokowało opinię publiczną (Instagram)
Zobacz film: "Napary, które ułatwią rzucenie palenia papierosów"

Nic dziwnego, że zdjęcie stało się szeroko komentowanym viralem. Palenie tytoniu jest w Turcji bardzo rozpowszechnionym nałogiem. Choć już od dekady obowiązuje w tym kraju, podobnie jak w Unii Europejskiej, zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych, do których zalicza się stadiony, to w praktyce wiele osób takie zakazy łamie. Szkodliwość palenia papierosów nie przemawia do wielu uzależnionych od tytoniu.

Tym razem jednak szokujący był nie sam fakt sięgnięcia po tytoń, ale - jak sądzono - wiek młodocianego palacza. W sieci zawrzało, bo wydawało się, że obaj kibicie to chłopcy. Zdjęcie obiegło portale społecznościowe, aż dotarło do bohatera, którego tam uwieczniono. Okazało się jednak, że palący wielbiciel Bursaspor ma już 36 lat i jest ojcem towarzyszącego mu dziecka.

Dziecko z papierosem okazało się 36-letnim ojcem
Dziecko z papierosem okazało się 36-letnim ojcem (Instagram)

Komentujący byli zszokowani, gdy prawda wyszła na jaw. Zdaniem niektórych zapewne cierpi na fenomen podobny do Benjamina Buttona lub odkrył sekret eliksiru młodości. Oprócz młodego wyglądu wielbiciel Bursaspor ma jeszcze jeden powód do radości. Jego drużyna pokonała rywali 2:1.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze