Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Zapłacą za leki po ukąszeniu przez kleszcza

Lato to czas lenistwa i beztroski. Słońce, woda, góry i natura. Niestety, po spacerze coraz częściej okazuje się, że do domu wróciliśmy z nieproszonymi gośćmi. Mowa o kleszczach, które mogą być nosicielami boreliozy.

Ubezpieczenie LINK4 Mama pokryje (do 2 tys. zł.) koszty zakupu leków związanych z chorobą spowodowaną ukąszeniem przez kleszcza lub innego owada.

Oferta LINK4 Mama przewiduje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.

– Warto mieć takie zabezpieczanie. Zwłaszcza latem, gdy jesteśmy rozluźnieni. A niestety nieszczęśliwe wypadki lubią się przytrafić właśnie wtedy. Wybite zęby, złamane ręce czy nogi, to latem niestety codzienność. Dodatkowo wypłacimy świadczenie za zachorowanie dziecka spowodowanego pneumokokami, sepsą a także za wstrząśnienie mózgu, 1 tys. zł za zdarzenie – mówi Joanna Talaśka z LINK4 i dodaje, że w ubezpieczeniu NNW dziecka, sumy ubezpieczania to 15, 25, 50 i 100 tysięcy złotych. Ubezpieczony, zarówno mama jak dziecko, otrzyma także 100 złotych za każdy dzień spędzony w szpitalu (do 2 tysięcy).

Pakiet LINK4 Mama i LINK4 Dziecko to szeroki wybór ubezpieczeń dla mam i dzieci w różnym wieku. Od następstw nieszczęśliwych wypadków można ubezpieczyć maluchy, ale też starsze dzieci.

Ważne jest to, że ubezpieczenie obejmuje nie tylko to, co wydarzy się podczas wakacyjnego wypoczynku, ale też w szkole oraz na zajęciach pozaszkolnych tj. tańce czy sporty walki. W ramach ubezpieczenia Assistance Szybka Pomoc Ubezpieczyciel zorganizuje mamie miejsce w szpitalu przy łóżku chorego dziecka, albo opłaci hotel w pobliżu szpitala.

Zobacz film: "LINK4 Mama - zdrowie dziecka"

Pakiet ubezpieczeń LINK4 Mama to również dostęp do 2 tys. placówek medycznych na terenie całego kraju oraz pomoc prawnika, który pomoże zarówno w przypadku problemów z powrotem do pracy, jak i w dopilnowaniu formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Pełna oferta oraz ogólne warunki ubezpieczenia znajdziesz na link4mama.pl. LINK4 Mama można też kupić pod numerem 604 14 14 14 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement