Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Pomogą zdecydować kiedy pojechać z dzieckiem do lekarza

Na pytanie kiedy dzieci zaczynają chorować, marudzą, płaczą, są niespokojne, dostają wysypek, biegunek, wymiotów czy innych objawów mogących wskazywać na konieczność wizyty u lekarza, każdy rodzic odpowie bez kłopotu.

Takie sytuacje najczęściej zdarzają się nocą, w piątek wieczorem, w weekend lub inny dzień wolny od pracy. Czy każda nietypowa sytuacja wymaga wizyty w szpitalu? Zapewne nie. I w odpowiedzi na to pytanie pomoże rodzicom pakiet ubezpieczeń LINK4 Mama.

Jednym z jego elementów jest możliwość telefonicznej konsultacji z lekarzem pediatrą, który jest do dyspozycji rodziców przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

– Lekarz porozmawia z zaniepokojonym rodzicem. Wspólnie omówią i przeanalizują objawy, by podjąć najlepszą dla zdrowia dziecka decyzję. Czy pojechać na izbę przyjęć, a może zastosować leki, które ma się w domu, albo po prostu poczekać, bo dolegliwości, to nic groźnego i przejdą same. – tłumaczy Joanna Talaśka z LINK4.

Dyżurujący na infolinii specjaliści udzielą też informacji na temat m. in. prawidłowości przebiegu ciąży, badań prenatalnych i obowiązkowych szczepień. Medyczny pakiet assistance Zdrowie przewiduje, że w razie nagłej choroby lub wypadku (dziecka albo mamy) LINK4 zorganizuje i pokryje połowę kosztów wizyty w jednej z ponad 2000 placówek medycznych w Polsce.

LINK4 Mama to pierwsza w Polsce oferta ubezpieczeń wymyślona z rodzicami z myślą o nich i ich pociechach. Ubezpieczenie dla mamy to nie tylko szerokie NNW i OC w życiu prywatnym. To także konsultacje ze ekspertami z różnych dziedzin.

Zobacz film: "LINK4 Mama - zdrowie dziecka"

W zależności od wybranego produktu ubezpieczeniowego – mama może skorzystać z porady położnej, dietetyka i psychologa. Będzie mogła skorzystać również z pomocy prawnika, który nie tylko udzieli profesjonalnych porad, ale też przygotuje niezbędne do rozwiązania problemu pisma. Pełna oferta i ogólne warunki ubezpieczenia na stronie link4mama.pl. Ubezpieczanie dla dziecka i mamy można kupić przez telefon (604 14 14 14) oraz u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement