Trwa ładowanie...

Kurier przerzucił paczkę przez płot. Trafił w bawiącego się trzylatka

 Maria Krasicka
26.06.2022 19:55
Paczka trafiła dziecko w oko
Paczka trafiła dziecko w oko (Facebook)

Kurier nie chcąc się przemęczać, postanowił dostarczyć przesyłkę, przerzucając ją przez wysoki płot. Traf chciał, że pakunek wylądował idealnie na twarzy bawiącego się w ogródku trzylatka. Chłopiec ma podbite oko.

1. Kurier rzucił paczką w trzylatka

16 czerwca w miejscowości Caerphilly (Wielka Brytania) miał miejsce absurdalny wypadek. Trzyletni Theo Paterson-Washington bawił się w przydomowym ogrodzie, gdy nagle został trafiony lecącą zza płotu paczką.

- To absolutnie oburzające. Kurier rzucił paczką w mojego syna – mówi Mitchell Sellers, ojciec trójki dzieci. - Krzyczał i płakał z przerażenia. Jego twarz była spuchnięta, a w miejscu, w które uderzyła paczka, pojawiła się krwawiąca rana. Nie mogłem w to uwierzyć. Byłem absolutnie wściekły - dodaje.

Theo został uderzony paczką w oko
Theo został uderzony paczką w oko (Facebook)

W rozmowie z ''The Sun'' zaznacza, że mimo iż chłopiec od razu zaczął przeraźliwie krzyczeć, kurier wszedł do furgonetki i odjechał. Według Mitchella na pewno słyszał krzyki.

2. "Paczka mogła uszkodzić oko"

Szczęśliwie obrażenia chłopca nie były poważne. Mimo to Mitchell postanowił złożyć skargę do firmy kurierskiej. Tak się składa, że sam przez wiele lat był kurierem i wie, że takie zachowanie jest niedopuszczalne.

- Nigdy nie zrobiłbym czegoś tak nieodpowiedzialnego. Jeśli przydarzyło się nam, może przydarzyć się każdemu dziecku - mówi. - Gdyby paczka uderzyła parę centymetrów dalej, mogłaby trwale uszkodzić oko Theo - dodaje.

Płot przez który przeleciała paczka
Płot przez który przeleciała paczka (Facebook)

Rzecznik firmy kurierskiej odniósł się do sprawy, zapewniając, że potraktowano zgłoszenie poważnie i kurier zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze