Trwa ładowanie...

Kobieta ciągnęła dziecko na smyczy w centrum miasta!

Avatar placeholder
30.11.2018 17:45
Kobieta ciągnęła dziecko na smyczy w centrum miasta!
Kobieta ciągnęła dziecko na smyczy w centrum miasta! (youtube)

W sieci krąży nagarnie, na którym widać jak kobieta, prawdopodobnie matka chłopca, ciągnie go za sobą po chodniku w centrum Liverpoolu. Jak można przeczytać na stronie "Liverpool Echo" sprawą zajęła się policja.

Z kilku sekundowego nagrania nie można jasno określić, czy kobieta jest matką chłopca, czy nie. Wielu internautów po obejrzeniu nagrania podważyło jego prawdziwość, a inni nawet twierdzili, że to tylko lalka. Jak relacjonuje osoba, która nagrała filmik, chłopiec był przypięty do smyczy, gdy upadł, kobieta nie zareagowała i zaczęła ciągnąć za sobą dziecko. Maluch nie protestował ani nie płakał.

Ważnym i wartym zauważenia jest fakt, że żaden z przechodniów nie zareagował na szokujące zachowanie kobiety. Sam autor filmiku nie zaalarmował policji, a jedynie nagrał tę niecodzienną scenę i umieścił ją w internecie.

Służby bezpieczeństwa zainteresowały się sprawą. Rzecznik policji z Liverpoolu zapewnia, że policja bada nagranie z monitoringu. Prosi również, o kontakt każdego, kto posiada informację na temat tego, kim jest kobieta.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze