Trwa ładowanie...

Kaczka, łosoś, bataty i soczewica – spróbuj 4 nowości od BoboVita Bio z wyjątkowo pysznymi składnikami

Avatar placeholder
14.04.2022 17:13
Kaczka, łosoś, bataty i soczewica – spróbuj 4 nowości od BoboVita Bio z wyjątkowo pysznymi składnikami
Kaczka, łosoś, bataty i soczewica – spróbuj 4 nowości od BoboVita Bio z wyjątkowo pysznymi składnikami (Materiał Partnera)

Informacja prasowa

BoboVita dba o prawidłowe żywienie najmłodszych na różnych etapach rozwoju. Właśnie dlatego stale udoskonala swoje portfolio, aby odpowiadało potrzebom – zarówno maluchów dopiero rozpoczynających przygodę z odkrywaniem smaków, jak i tych nieco starszych. Teraz z myślą o dzieciach, które ukończyły 12. miesiąc życia, do oferty BoboVita Bio dołączają 4 smakowite posiłki z nowymi w ofercie marki składnikami – to kaczka, łosoś, bataty oraz soczewica. Odkryj to, co dobre dla dziecka i dobre dla planety – posiłki ze składnikami w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw i hodowli. Mniam!

Z myślą o rodzicach, którym zależy na uwzględnianiu w diecie swoich dzieci żywności ekologicznej, powstała linia BoboVita Bio. To bogata oferta produktów – posiłków, przecierów owocowych, musów owocowych w tubkach, kaszek, chrupeczek, ciasteczek oraz batoników przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych – ze składnikami w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw i hodowli.

Tak jak wszystkie produkty BoboVita również te z linii Bio spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, określone przez prawo krajowe i Unii Europejskiej, a ich skład – oparty o różnorodne składniki – dopasowany jest do wymagań żywieniowych młodego organizmu. Dzięki wskazaniu wieku na opakowaniu rodzice mogą mieć pewność, że wybierają dla malucha produkt dopasowany do jego potrzeb.

Teraz wybór produktów z linii BoboVita Bio jest jeszcze większy. Poznaj to, co dobre dla dziecka i dobre dla planety w 4 zupełnie nowych smakowitych odsłonach! BoboVita Bio kasza bulgur z kaczką i buraczkami po 12. miesiącu życia

BoboVita Bio kasza bulgur z kaczką i buraczkami po 12. miesiącu życia

BoboVita Bio kasza bulgur z kaczką i buraczkami po 12. miesiącu życia

Pełnowartościowy posiłek, którego skład i konsystencja dopasowane są do umiejętności dziecka po 1. roku życia. Zawiera m.in. wartościową kaszę bulgur i buraczki w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw oraz delikatną kaczkę w 100% z certyfikowanych ekologicznych hodowli, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko i dobrostan zwierząt. Zgodnie z przepisami prawa, jak wszystkie produkty dla niemowląt i małych dzieci, jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku. Cena rekomendowana za opakowanie 250 g: ok. 6,99 zł.

BoboVita Bio soczewica z cielęcinką i pomidorami po 12. miesiącu życia

BoboVita Bio soczewica z cielęcinką i pomidorami po 12. miesiącu życia

Smaczny posiłek odpowiedni dla dziecka, które jest już gotowe na poznanie smaku roślin strączkowych. Zawiera m.in. wartościową soczewicę w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw oraz delikatną cielęcinkę w 100% z certyfikowanych ekologicznych hodowli, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko i dobrostan zwierząt. Zgodnie z przepisami prawa, jak wszystkie produkty dla niemowląt i małych dzieci, jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku. Cena rekomendowana za opakowanie 250 g: ok. 6,99 zł.

BoboVita Bio pomidory z łososiem i makaronem gwiazdki po 12. miesiącu życia

BoboVita Bio pomidory z łososiem i makaronem gwiazdki po 12. miesiącu życia

Pyszna propozycja dla dziecka po 1. roku życia, które uwielbia smak rybki. Zawiera m.in. pomidory w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw oraz delikatnego łososia w 100% z certyfikowanych ekologicznych hodowli, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko i dobrostan zwierząt. Zgodnie z przepisami prawa, jak wszystkie produkty dla niemowląt i małych dzieci, jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku. Cena rekomendowana za opakowanie 250 g: ok. 6,99 zł. BoboVita Bio bataty z indyczkiem i papryką po 12. miesiącu życia

BoboVita Bio bataty z indyczkiem i papryką po 12. miesiącu życia

BoboVita Bio bataty z indyczkiem i papryką po 12. miesiącu życia

Smakowita propozycja z delikatnym indyczkiem i wartościowymi batatami, idealna dla małego dziecka. Zawiera m.in. starannie wyselekcjonowane składniki, które w 100% pochodzą z certyfikowanych ekologicznych upraw i hodowli. Zgodnie z przepisami prawa, jak wszystkie produkty dla niemowląt i małych dzieci, jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku. Cena rekomendowana za opakowanie 250 g: ok. 6,99 zł.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Więcej informacji o nowościach BoboVita Bio można znaleźć na www.bobovita.pl.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze