Trwa ładowanie...

Jeszcze więcej zabawy dla fanów LEGO® NINJAGO w LEGOLAND® Billund!

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

Miłośników popularnej na całym świecie serii LEGO NINJAGO czeka jeszcze więcej frajdy. W 2017 roku w duńskim parku rozrywki LEGOLAND BILLUND będzie można zamieszkać w 50 nowych tematycznych domkach NINJAGO, 30 gajówkach w kształcie beczki. Obok nich powstanie duży plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły trenować swoje umiejętności ninja. Przyszły sezon zaczyna się 1 kwietnia 2017 roku, ale miejsca noclegowe można rezerwować już od listopada br.

LEGOLAND® Billund w Danii to najczęściej odwiedzany park rozrywki w Europie, położony zaledwie 650 kilometrów od polskiej granicy. Jest idealnym miejscem na wymarzone rodzinne wakacje lub kreatywny weekend z dziećmi. W 2016 roku została zbudowana tam unikalna strefa NINJAGO World.

Najbardziej niesamowitą atrakcją jest interaktywna kolejka NINJAGO The Ride, dzięki której dzieci przenoszą się do świata LEGO NINJAGO w wymiarze 4D! Podczas emocjonującej jazdy władają 4 żywiołami: ogniem, ziemią, lodem i piorunem, by pokonać złe charaktery ze świata LEGO NINJAGO.

Nowa technologia rozpoznawania gestów powoduje, że ruchy rąk są zamieniane w moce ninja i pokazywane na wielkich ekranach 3D. NINJGO The Ride działa również na zmysły i podczas jazdy czuć gorąco, zimno, wiatr i wodę. Ponadto, w strefie NINJAGO World mali goście mają okazję doskonalić swoje umiejętności, m.in. ćwiczyć refleks podczas treningu szybkiego reagowania Jaya, wzmacniać zdolności alpinistyczne i nabywać siły na 12-metrowych ściankach do wspinaczki Claya lub przejść na czas przez ciemny tunel bez dotknięcia żadnej z 30 wiązek laserowych w laserowym labiryncie Lloyda.

W położonym na terenie parku rozrywki czterogwiazdkowym hotelu LEGOLAND oddano również do dyspozycji gości 24 pokoje w klimacie LEGO NINJAGO, gdzie można przenocować po dniu pełnym emocji.

 • Otwarta w tym roku w LEGOLAND Billund nowa strefa NINJAGO World cieszyła się ogromną popularnością. Zauważyliśmy też duży popyt na pokoje tematyczne NINJAGO w hotelu LEGOLAND. Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych gości, w przyszłym sezonie w udostępnimy im nowe miejsca noclegowe oraz duży plac zabaw w klimacie LEGO NINJAGO - mówi Martin Aadal Nielsen, LEGOLAND Hotel Manager.

W LEGOLAND Holiday Village zostanie zbudowanych 50 nowych tematycznych chatek NINJAGO, w których będą mogły przenocować całe rodziny, od 4 do 8 osób. Zostanie im udostępniony duży salon i komfortowe, kryte patio, a mali fani znajdą tu liczne atrakcje m.in. grafiki nawiązujące do świata LEGO NINJAGO czy świecące miecze ninja.

Dzieci i rodzice będą mogli przenocować także w jednej z 30 nowych gajówek NINJAGO w kształcie beczek. To wygodna i zabawna alternatywa dla namiotu lub przyczepy kempingowej. Będzie tam miejsce do spania dla 4 osób, miejsce do siedzenia i patio. Na terenie LEGOLAND Holiday Village powstanie również duży plac zabaw, na którym dzieci będą mogły doskonalić swoje umiejętności ninja. Znajdą się tu także zbudowane z klocków LEGO modele wszystkich postaci ze świata LEGO NINJAGO.

 • Chcemy być największą w Europie Północnej atrakcją na rodzinne mini-wakacje, a to wymaga inwestycji w miejsca do spania, szczególnie dla gości z zagranicy. LEGOLAND Billund zapewnia szeroką ofertę - tematyczne noclegi w różnych cenach - od indiańskich namiotów do pokoi w czterogwiazdkowym hotelu. Nowe chatki i gajówki NINJAGO zostaną wykonane w wysokim standardzie i będą oferowane w średnim segmencie cenowym - mówi Martin Aadal Nielsen, LEGOLAND Hotel Manager.

NINJAGO World to największa inwestycja w historii LEGOLAND® Billund, która wyniosła 85 milionów duńskich koron. Koszt nowych chatek i gajówek to dodatkowe 40 mln DKK.

LEGOLAND® Holliday Village - fakty:

 • baza noclegowa zlokalizowana 100 metrów od głównego wejścia do parku rozrywki LEGOLAND w Billund
 • 110 chatek, w tym 50 nowych chatek NINJAGO i 48 chatek nawiązujących tematycznie do Dzikiego Zachodu
 • 30 nowych gajówek w kształcie beczki
 • 48 tematycznych pokoi pirackich
 • 75 namiotów, które posiadają elektryczność
 • 25 tematycznych namiotów
 • 175 przyczep kempingowych
 • duży plac zabaw NINJAGO
 • 3 budynki z kuchniami, toaletami i prysznicami
 • tematyczna restauracja LEGO i recepcja oraz sklep LEGO
 • 926 modeli z klocków LEGO
 • nowe tematyczne chatki NINJAGO będą budowane przez lokalnych partnerów

Więcej informacji: www.LEGOLAND.dk

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.