Jak ubrać się w ciąży?

Ciąża to niezwykły okres w życiu kobiety. To czas euforii i ekscytacji. Już niedługo przyjdzie na świat nasze upragnione dziecko. W tym czasie chcemy czuć się i wyglądać pięknie, kobieco i niepowtarzalnie. Nic prostszego. Na szczęście czas rozciągniętych koszulek, za dużych spodni dresowych czy workowatych sukienek, bezpowrotnie minął. Sklepy z odzieżą ciążową oferują nam szeroki wachlarz wzorów i fasonów ubrań ciążowych. A sposobów na ubieranie się jest cała masa. Co jest najbardziej godne polecenia? W czym będziesz wyglądać dobrze, swobodnie, a jednocześnie doskonale? Wszystko w dużej mierze zależy to od Twoich upodobań.

Polecane wideo:

Moda w ciąży

Być modną w ciąży

W ciąży nie musisz się chować w niekształtnych ubraniach. Na rynku jest obecnie tyle modeli odzieży ciążowej, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie...

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Moda w ciąży
Moda w ciąży

Spodnie ciążowe

Jesteś w ciąży. Każdego miesiąca brzuszek staje się bardziej okrągły, a Ty przestajesz się mieścić w swoje stare ubrania. Jakie kupić spodnie ciążowe, by były wygodne dla ciebie i rosnącego brzucha?

Moda w ciąży

Sukienki ciążowe

Sukienki ciążowe są dostępne na rynku w najróżniejszych wzorach i fasonach. Sukienka to najwygodniejsza odzież ciążowa, która pozwala kobiecie czuć się swobodnie i komfortowo.