Trwa ładowanie...

Fala krytyki pod zdjęciem karmiącej piersią modelki Tamary Ecclestone

 Anna Krzpiet
13.02.2017 13:39
Tamara Ecclestone karmiąca piersią
Tamara Ecclestone karmiąca piersią (Instagram)

Publiczne pokazywanie się kobiet, które karmią piersią wciąż wywołuje wiele kontrowersji. Mimo to, Tamara Ecclestone brytyjska modelka i córka szefa Formuły 1 nie boi się publicznej opinii. Na Instagramie opublikowała już kilka zdjęć, na których karmi piersią swoją córkę Sophię. I deklaruje, że nie przestanie tego robić.

1. Piękno karmienia piersią

Kobieta już od dłuższego czasu wrzuca zdjęcia, na których karmi piersią swoją córkę. Od samego początku wywołuje to wiele dyskusji. W związku z tym postanowiła, że weźmie udział w niezwykłej sesji zdjęciowej „Boginie karmiące piersią” Ivetty Ivens. Opublikowane zdjęcie z sesji wywołało oburzenie.

Tamara publicznie podziękowała również artystce za uchwycenie tego wspaniałego momentu. Modelka pod zdjęciem napisała, że dziękuje wszystkim za udostępnianie zdjęcia, ponieważ karmienie piersią jest wyrazem miłości i jest to zbyt naturalna i piękna rzecz, by wciąż była ukrywana.

Tamara Ecclestone karmiąca piersią
Tamara Ecclestone karmiąca piersią (Instagram)
Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Fotografia przedstawia Tamarę i jej 2,5-letnią córeczkę Sophię w bajkowej konwencji. Matka z córką znajdują się w pastelowym wnętrzu pełnym poduszek i maskotek. Dziewczynka jest wtulona w pierś swojej mamy. A kobieta jest wystylizowana na grecką boginię.

Niektórzy uważają, że to nieprzyzwoite, prowokacyjne i nieestetyczne, mimo całej oprawy artystycznej. Wiele osób sugeruje również, że kobieta zbyt długo karmi już piersią. Ecclestone mówi, że zawsze będzie popierać wszystkie mamy, które karmią piersią i nie boją się opinii publicznej. Uważa, że to niezwykle smutne, że żyjemy w takich czasach, w których gest miłości budzi taką nienawiść.

Tamara Ecclestone karmiąca piersią córkę Sophię
Tamara Ecclestone karmiąca piersią córkę Sophię (Instagram)

Modelka na swoich portalach zawsze odpowiada na wszelkie krytyczne głosy. Uważa, że to nic złego, że wciąż karmi swoje dziecko. Według niej każda matka powinna rezygnować z karmienia w odpowiednim dla siebie momencie, a jej córka wciąż tego potrzebuje. Ecclestone zapowiedziała, że jeśli dla jej córki wciąż będzie to komfortowe, to może ją karmić nawet do 4 roku życia.

Tamara Ecclestone i jej córka Sophia
Tamara Ecclestone i jej córka Sophia (Instagram)

To musisz wiedzieć

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze