Trwa ładowanie...

Dzieci zmarły w samochodzie. Matka chciała dać im nauczkę.

Do tragicznego wydarzenia doszło w Teksasie ( USA). Kobieta za karę zamknęła dzieci w nagrzanym samochodzie na trzy godziny na podwórzu. To miała być kara za nieposzłuszeństwo. Następnie poszła zapalić marihuanę. Kiedy przypomniała sobie o dzieciach - córka i syn już nie żyły.

Zobacz film: "Dziecko zamknięte w nagrzanym samochodzie. Zobacz, co robić"

Sprawdź koniecznie:

Zobacza jak upał oddziałowuje na noworodka

Amerykana została już aresztowana przez szeryfa hrabstawa Parker. Wydarzenie miało miejsce miesiąc temu w Teksasie. Kobieta zamknęła swoje dzieci ( dziewczynka 2l. i chłopczyk 16miesc.) w nagrzanym aucie by "dać im nauczkę" - głosi komunikat szeryfa.

Sprawdź koniecznie:

Trzylatek w rozgrzanym samochodzie. Przeżył ale konsekwencje trwają nadal

(Cynthia Randolph. Reuters)

1. Zła na dzieci

26 maja Cynthia Randolph zobaczyła jak jej dzieci bawią się w samochodzie. Miała powiedzieć córce, że ma wysiąść z samochodu, dzieczynka sprzeciwiła się matce. Kobieta zamknęła więc drzwi auta i sama poszła do domu by "dać im nauczkę". Kobieta sądziła że dzieci same wyjdą z auta - tak oświadczyła policjantom.

W mieszkaniu zapaliła marihuanę i zasnęła na dwie - trzy godziny. Po przebudzeniu spostrzegła, że dzieci nie ma w pobliżu. W aucie zobaczyła ich ciała. Wybiła szybę chcąc upozorować wypadek.

Biuro szeryfa poinformowało, że około godziny 16.00 dostali telefon od kobiety wzywającej pomocy. Temperatura na zewnątrz wynociła 35 C. Na miejscu patrol policji orzekł śmierć dzieci. Amerykanka próbowała przekonać policjantów, że dzieci bawiły się w ogrodzie i nagle zniknęły jej z oczu. Według wersji kobiety dzieci miały zamknąć się w samochodzie od wewnątrz. "Policja od razu odrzuciła taką wersję wydarzeń" - czytamy w ośwaidczeniu.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.