Trwa ładowanie...

Dobry początek z "Animal abc"

Jaka jest recepta na angielski? Co zrobić, żeby opanować język obcy do perfekcji? Takie pytania często zadają ludzie, którzy od lat uczą się angielskiego i wciąż nie mogą osiągnąć upragnionych efektów. Prawda jest taka, że najczęściej wystarczy dobrze zacząć, a kiedy już od początku polubi się język obcy, dużo łatwiej o motywację do pogłębiania swoich umiejętności językowych. Książka „Animal abc – book to look” to naprawdę dobry start.

Zobacz film: "Wysokie oceny za wszelką cenę"

Książka jest kolorowa i przyjazna. Zagościły w niej zwierzęta ułożone w kształt liter, na jaką się zaczynają. I tak dinozaur zawija ogon w kształt litery „D”, a sowa puszy pióra, tworząc okrągłą literkę „o” (oczywiście od angielskiego „owl”). Publikacja bazuje na skojarzeniach, co znacznie ułatwia naukę najmłodszym dzieciom - dużo łatwiej jest im przypasować nazwy stworków do ilustracji, które szybko zapadają im w pamięć.

Autorka tej nietypowej książki, Gabriela Rzepecka-Weiß, uwzględniła litery wielkie i małe, jest to więc idealna propozycja dla dzieci rozpoczynających naukę szkolną. Pozwala upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – nauczyć się i kilku przydatnych słów po angielsku, i alfabetu. Każdemu zwierzakowi towarzyszy także jego nazwa zapisana na dole strony.

„Animal abc” może podobać się dzieciom – jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także poręczna. Twarda oprawa oraz grube kartki ułatwiają jej przeglądanie. Publikacja z całą pewności umili najmłodszym uczniom naukę języka obcego, a także pozwoli przyjemnie spędzić czas na oglądaniu pociesznych stworzeń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie chybaryba.com.

 

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.