Trwa ładowanie...

Dobrowolne wycofanie wideoniani cyfrowej Philips Avent (SCD620)

Dobrowolne wycofanie wideoniani cyfrowej Philips Avent (SCD620)
Dobrowolne wycofanie wideoniani cyfrowej Philips Avent (SCD620) (materiały prasowe)

Philips dobrowolnie wycofuje i wymienia ograniczoną liczbę modeli wideoniani cyfrowych Philips Avent z serii SCD620. Sprawdź czy dotyczy to posiadanego przez Ciebie urządzenia.

Jako środek ostrożności Philips dobrowolnie wycofuje i wymienia modele wideoniani cyfrowych z serii SCD620, wyprodukowane od stycznia 2016 roku do marca 2018 roku.

Produkty, których dotyczy dobrowolne wycofanie posiadają następujący numer modelu: SCD620

W bardzo rzadkich przypadkach, akumulator odbiornika przeznaczonego dla rodzica może się przegrzać, gdy jest podłączony do gniazdka elektrycznego. To zaś może potencjalnie spowodować ryzyko wystąpienia pożaru.

By sprawdzić czy posiadanie przez Ciebie urządzenie objęte jest dobrowolnym wycofaniem wejdź na www.philips.com/babymonitor-recall lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem: 22 397 15 06 i pamiętaj, by mieć przy sobie urządzenie.

Jeśli Twoja wideoniania nie znajduje się wśród produktów wycofywanych z rynku, możesz nadal bezpiecznie jej używać.

Dobrowolne wycofanie wideoniani cyfrowej Philips Avent (SCD620) jest wynikiem zobowiązania Philips do zapewnienia najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa produktów dla Konsumentów. Bardzo dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W celu uzyskania dodatkowych informacji wejdź na www.philips.com/babymonitor-recall lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 22 397 15 06.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.