Trwa ładowanie...

Długo zwlekali z pokazaniem córek. Ich zdjęcia wywołały kontrowersje

 Maria Krasicka
20.11.2022 18:21
Długo zwlekali z pokazaniem córki. Jej zdjęcia wywołały kontrowersje
Długo zwlekali z pokazaniem córki. Jej zdjęcia wywołały kontrowersje (Instagram)

Mariam Shukakidze i David Sailor to para celebrytów, którzy od lat wiodą "idealne" życie jak z okładki. Długo jednak nie chcieli pokazywać twarzy swoich córek. Kiedy wreszcie zmienili zdanie, dziewczynki szybko podbiły serca internautów. Nie wszyscy jednak podzielają ten zachwyt i zarzucają rodzicom retuszowanie zdjęć.

Córeczka celebrytów podbiła serca internautów
Córeczka celebrytów podbiła serca internautów (Instagram)

1. Nieskazitelna rodzina

Modelka Mariam Shukakidze i jej mąż David Sailor to jedna z najbardziej popularnych par w Gruzji. Ich wspólny profil śledzą prawie dwa miliony użytkowników. Jednak mimo że para powitała na świecie córeczkę w 2019 roku, jej wizerunek udostępnili, dopiero kiedy urodziła się jej siostrzyczka.

Dziewczynki od razu podbiły serca internautów, którzy podziwiali ich wyjątkową urodę. Mała Marta mimo ciemnej karnacji ma błękitne oczy. To połączenie sprawia, że nie sposób oderwać od niej wzroku. Również jej młodsza siostrzyczka jest bardzo ładną dziewczynką.

Marta zrobiła furorę na Instagramie
Marta zrobiła furorę na Instagramie (Instagram)

Rodzice regularnie dzielą się zdjęciami swoich pociech na Instagramie. Internauci natomiast pod każdym zdjęciem zostawiają tysiące komentarzy, podziwiając niezwykłą urodę dzieci.

2. Retusz zdjęć dzieci

Jednak nie wszyscy są pozytywnie nastawieni do fotografii dziewczynek. Ostatnie zdjęcia wywołały bowiem sporo kontrowersji, ponieważ wyglądają, jakby były poddane solidnej obróbce graficznej. Siostry mają wyretuszowane twarze, a na niektórych zdjęciach widać makijaż. Pod postami pojawia się coraz więcej negatywnych opinii.

"To nie jest prawdziwa twarz dziecka!",

"Dlaczego używasz filtrów?'',

"Czy ta mała dziewczynka ma makijaż?" - czytamy.

Internauci zarzucają rodzicom retuszowanie zdjęć dzieci
Internauci zarzucają rodzicom retuszowanie zdjęć dzieci (Instagram)

Należy pamiętać, że nadmierny retusz zdjęć jest ogromnym problemem, który może nieść ze sobą szereg negatywnych skutków, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Nie warto zatem ryzykować uszczerbkiem na psychice dzieci, po to, by zdobyć więcej serduszek pod zdjęciem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze