Trwa ładowanie...

Chcieli uczcić 18. rocznicę ślubu. Na oczach córki doszło do tragedii

Kristy Manzanares wraz ze swoim mężem Kennethem popłynęli w rejs wzdłuż zachodniego wybrzeża USA. Małżonkowie chcieli uczcić 18 lat wspólnego pożycia. Niestety ich podróż skończyła się tragicznie.

Zobacz film: "Jak dzieci tracą odporność?"

spis treści

1. Podróż z okazji 18 rocznicy ślubu dla małżeństwa skończyła się tragicznie

Małżeństwo państwa Manzanares postanowiło uczcić swoją 18. rocznice ślubu i wybrali się w rejs statkiem wycieczkowym. Podczas trzeciego dnia trwania rejsu, Krista powiedziała swojemu mężowi, że chcę od niego odejść.

Kobieta poprosiła, żeby Kenneth opuścił statek w porcie w Juneau i wrócił do domu. Mężczyzna nie miał zamiaru opuszczać pokładu i doszło do awantury. Podczas kłótni Kenneth zaczął bić swoją żonę z całej siły tak długo, że w końcu doprowadził do jej śmierci.

Świadkiem makabrycznego zdarzenia była ich 13-letnia córka. Z relacji świadków wynika, że Kenneth próbował wyrzucić ciało swojej żony za burtę. Interweniowała ochrona i na następny dzień mężczyzna został zatrzymany przez policję w najbliższym porcie.

Chociaż od morderstwa minęły aż 4 lata, z powodu długo trwających procedur dopiero niedawno Keneth został skazany. Kara wynosiła 30 lat pozbawienie wolności, jednak morderca odsiedział tylko miesiąc. 14 lipca rano został znaleziony martwy w swojej celi. Tamtejsze władze nie podały przyczyny śmierci mężczyzny, jednak nie podejrzewają udziału osób trzecich. Śmierć z powodu zarażeniem się COVID-19 również została wykluczona.

Kristy w dniu swojej śmierci miała 39 lat, natomiast Keneth umarł w więzieniu mając 43 lata.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.