Trwa ładowanie...

CCC zaprasza wszystkich miłośników bajkowych przygód w wyjątkową podróż do Doliny Muminków

Avatar placeholder
23.05.2023 09:24
CCC zaprasza wszystkich miłośników bajkowych przygód w wyjątkową podróż do Doliny Muminków
CCC zaprasza wszystkich miłośników bajkowych przygód w wyjątkową podróż do Doliny Muminków (Materiał Partnera)

Materiał sponsorowany przez CCC

Wyrusz w pełną magii podróż wraz z kolekcją obuwia i dodatków inspirowanych kultowymi opowieściami Tove Janson. Czy odważysz się przejść przez drzwi i odkryć, co czeka za nimi?

Muminki są doskonale znane dzieciom i dorosłym na całym świecie. Wyjątkowi bohaterowie sagi Tove Janson od lat towarzyszom najmłodszym i ich rodzicom, bawiąc, wzruszając i ucząc. Teraz na obuwiu i akcesoriach od CCC zagościli Muminek, Panna Migotka, Mała Mi oraz Tatuś i Mamusia Muminka. Możesz spotkać ich w sklepach stacjonarnych, aplikacji mobilnej czy na ccc.eu.

Kolekcja Moomin od CCC to niezwykłe propozycje dla dzieci i młodzieży. Komfortowe tenisówki zostały uzupełnione o wizerunki ulubionych bohaterów powieści z dzieciństwa. Dla najmłodszych marka CCC przygotowała urocze pastelowe modele - w ofercie znalazły się zarówno fasony przed i za kostkę, jak i model slip on. Na młodzież z kolei czeka linia tenisówek z wysokim stanem w stonowanych kolorach. Na cholewki obuwia zostały przeniesione kultowe motywy komiksów o Muminkach, które niegdyś stworzyła sama Tove Janson!

To jednak nie koniec nostalgicznej podróży w czasy dzieciństwa. W ofercie marki znalazły się także stylowe bucket haty z rysunkowymi motywami z powieści. Fanki mądrości rezolutnej Małej Mi z pewnością nie przejdą obok nich obojętnie. Baśniową serię dopełniają materiałowe torby, które powinien posiadać każdy miłośnik przygód przyjaciół z Doliny Muminków.

Kolekcja Moomin dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

  • Zdjęcia: Mateusz Stefanowski
  • Wideo: Michał Alex Piotrowski / Art FACES
  • Casting: Aaliyah Rose dos Santos, Helena Parol, Ziemowit Rzepka, Marianna Wrońska
  • Stylizacja: Marta Zaczyńska
  • Makeup and Hair: Aneta Kostrzewa / Visual Crafters
  • Scenografia: Michał Zomer
  • Art director: Julia Bieńkowska
  • Produkcja: Mateusz Bzówka / Bulletproof Warsaw

Materiał sponsorowany przez CCC

Polecane dla Ciebie