Trwa ładowanie...

Biegał boso w piżamie. Nagrał go monitoring

Brytyjska policja rozpoczęła nietypowe poszukiwania. Kamery monitoringu zarejestrowały dziwne zdarzenie. Mały chłopiec biegał boso bez opieki po ulicach jednego z miasteczek. Miał na sobie jedynie piżamę i szlafrok.

Zobacz film: "Fenomen serialu "Squid Game" - jak rozmawiać z dziećmi?"

spis treści

1. Tajemnicze nagranie

9 stycznia w miejscowości Flint w północnej Walii (Wielka Brytania) kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały nietypowy obraz. Wieczorem, środkiem ulicy w pobliżu supermarketu biegł mały chłopiec. Poruszał się bez opieki, boso, w samym szlafroku.

- Otrzymaliśmy doniesienie o około ośmioletnim chłopcu, który samotnie porusza się po ulicach. Po raz ostatni widziano go w pobliżu supermarketu w Chester Road we Flint około 19:45. Miał na sobie piżamę i szlafrok Batmana, miał bose stopy. Jeśli widziałeś to dziecko lub wiesz, kim jest, skontaktuj się z najbliższym posterunkiem policji – powiedział rzecznik policji północnej Walii.

2. Poszukiwania chłopca

Jak się okazuje, poszukiwania chłopca są dodatkowo utrudnione, ponieważ nie wiadomo, kim jest. Główny inspektor Andrew Griffiths potwierdził 10 stycznia rano, że policja nie otrzymała żadnych zgłoszeń o zaginięciu dziecka.

Mimo to policja postanowiła szukać chłopca. Wysłano w tym celu helikoptery i jednostki poszukiwawcze. Funkcjonariusze spędzili całą noc na przeczesywaniu miasta i jego okolic.

- W wyniku wstępnego raportu o dziecku bez opieki przeprowadziliśmy szeroko zakrojone i skoordynowane przeszukania w powietrzu i na ziemi – powiedział Griffiths dla Wales Online.

Nagranie z kamery monitoringu
Nagranie z kamery monitoringu (Facebook)

Niestety, jak dodaje, poszukiwania nie przyniosły żadnych skutków. Chłopiec zapadł się pod ziemię.

- Nie mieliśmy żadnych zgłoszeń o zaginięciu dziecka – powiedział. - W tej chwili pozostaje mi się cieszyć, że dziecko zarejestrowane na nagraniu nie jest już na ulicach – dodał.

Policja zapewnia jednak, że poszukiwania będą kontynuowane, by upewnić się, że chłopiec jest bezpieczny i nic mu nie dolega.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.