Trwa ładowanie...

5-latka marzyła o poślubieniu swojego przyjaciela. Wystąpiła w profesjonalnej sesji ślubnej

5-latka bardzo chciała wyjść za mąż za przyjaciela z przedszkola. Ślub się oczywiście nie odbył, ale mama dziewczynki postanowiła częściowo spełnić jej marzenie. Zorganizowała córce profesjonalną sesję ślubną. Wszystko dlatego, że dziewczynka jest ciężko chora.

Zobacz film: "Jak dbać o serce?"

Sophia Chiappalon cierpi na wadę serca. Musiała przejść już wiele operacji z tego powodu. Mama dziewczynki powiedziała NBC Connecticut: "Urodziła się tylko z połową serca – cała prawa strona nie istnieje”.

Przeczytaj również:

Niestety choroba dziewczynki postępuje i jej życie jest zagrożone. Sophia w ostatnim czasie cierpi dodatkowo na niewydolność płuc.Planowana jest operacja na otwartym sercu.

Przed tym zabiegiem, Sophia poprosiła o spełnienie jej jedynego marzenia - chciała poślubić swojego przyjaciela.

5-letnia Sophia z przyjacielem Hunterem podczas sesji ślubnej
5-letnia Sophia z przyjacielem Hunterem podczas sesji ślubnej (Instagram@enews)

Wybrankiem 5-latki jest chłopiec o imieniu Hunter. Jego mama, Tracy Laferriere, wraz z mamą dziewczynki, zorganizowały dla dzieci prawdziwą sesję ślubną. Dzieci prezentują się na niej naprawdę wspaniale. Widać, że Sophia jest bardzo szczęśliwa.

Dla matki dziewczynki jej szczęście jest najważniejsze i cieszy się, że udało się spełnić marzenie córeczki. Kristy Chiappalon ma również jedno marzenie – chciałaby, aby Sophia była zdrowa i szczęśliwa.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.