Przejdź na WP

40. dziecko wybudzone ze śpiączki w Klinice "Budzik"!

Kolejny wielki sukces Kliniki "Budzik". To już 40. dziecko, które udało się wybudzić ze śpiączki. 4-letni Antoś przebywał w klinice od sierpnia 2017 roku.

Zobacz film: "Kolejny sukces Kliniki Budzik. To już 22 dziecko wybudzono ze śpiączki"

Fundacja ''Akogo?'' po raz kolejny przekazała nam fantastyczną wiadomość - czteroletni Antoś został wybudzony ze śpiączki.

4-letnie Antoś jest 40. dzieckie, które udało się wybudzić
4-letnie Antoś jest 40. dzieckie, które udało się wybudzić (fundacja ''Akogo?'')

Chłopiec zapadł w śpiączkę po nieszczęśliwym wypadku samochodowym, który zdarzył się w jego rodzinnej miejscowości. Antoś został potrącony i od 23 sierpnia 2017 roku przebywał w Klinice "Budzik". Dzięki zaangażowaniu zespołu terapeutycznego został wybudzony 16 stycznia tego roku. Już wkrótce z mamą Karoliną opuści placówkę.

Życzymy Antosiowi pełnego powrotu do zdrowia!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.