Trwa ładowanie...

4-letni chłopiec był głodzony i regularnie bity. Znaleziono go zakutego w łańcuchy

Do makabrycznego wręcz odkrycia doszło w Meksyku. Tamtejsza policja odkryła w jednym z domów 4-letniego chłopca, który był regularnie bity i głodzony. Wstępne badania wykazały także, że był torturowany. Znaleziono go przypiętego do łańcuchów.

Zobacz film: "Wirtualna Poradnia: Przemoc domowa"

Victor Hugo Lobo, szef urzędu ochrony dzieci otrzymał anonimowe zawiadomienie o chłopcu, który miał być bardzo źle traktowany. Postanowił zareagować i zaalarmował policję. W anonimie był podany dokładny adres domu, w którym miał się rzekomo znajdować chłopiec. Urzędnik razem z policją ruszyli pod wskazany adres. Na miejscu, doznali prawdziwego szoku.

Zobacz także:

Na ulicy Cabo Catoche w Gabriel Hernandez na północ od centrum miasta Meksyk, znaleźli oni 4-letniego, wycieńczonego chłopca, prawdopodobnie obywatela Stanów Zjednoczonych. Przebywał w domu razem ze swoją ciocią Olivią Castro oraz wujkiem Juanem Carlosem Loaezą.

(dailymail.co.uk)

Chłopiec wyglądał bardzo źle. Wstępne badania wykazały, że był głodzony i torturowany. Opiekunowie przypalali 4-latka papierosami, bili po głowie i całym ciele, a nawet zakuwali go w łańcuchy. Taki widok zastali funkcjonariusze policji. Chłopiec siedział na ziemi z łańcuchami przypiętymi do nóg, aby nie mógł się ruszyć z miejsca.

(dailymail.co.uk)

Wujek i ciocia zapytani o sytuację powiedzieli, że o niczym nie wiedzieli. Nie przyznali się do winy. Zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat. Chłopcu została udzielona pomoc.

Nie można było za wiele się dowiedzieć od chłopca, ponieważ miał duże problemy z mówieniem. Powiedział tylko, że nazywa się Andrew. Trwa śledztwo w tej sprawie. Krewnym chłopca z pewnością zostaną postawione zarzuty.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.