Przejdź na WP

13-latka została zatrzymana przez policję. Brutalnie pobiła 40-letnią kobietę [WIDEO]

13-letnia dziewczyna została zatrzymana przez policję. Dokonała brutalnego pobicia 40-letniej kobiety. Dowodem w sprawie jest nagrany materiał wideo z całego zdarzenia.

Przestępstwo miało miejsce 26 lipca. Policjanci zostali poproszeni o interwencję w sprawie pobicia kobiety. Po przyjechaniu na miejsce zbrodni, wysłuchali oni relacji świadka oraz otrzymali materiał dowodowy w postaci filmu wideo, nagranego telefonem w trakcie dokonywania pobicia.

Zobacz także:

Sprawczyni pobicia została szybko rozpoznana i ujęta przez funkcjonariuszy. Była nią 13-letnia mieszkanka Głogowa.

Jak rozmawiać z nastolatkiem? – wskazówki dla rodziców
Jak rozmawiać z nastolatkiem? – wskazówki dla rodziców [10 zdjęć]

Rodzice często rozmawiają z nastoletnim dzieckiem, pouczając je, co zazwyczaj odnosi odwrotny skutek...

zobacz galerię

Nastolatka przyznała się do winy. Nie podała jednak żadnego powodu, aby wyjaśnić motyw ataku na 40-letnią kobietę. Zajmie się nią teraz sąd dla nieletnich.

(youtube.com)

W czasie przesłuchania ofiara pobicia nie potrafiła powiedzieć, dlaczego została zaatakowana. Stwierdziła, że wszystko stało się bez wyraźnego powodu.

To już kolejny głośny przypadek agresji wśród nastolatków w ostatnim czasie. Na materiale wideo z przestępstwa, widać jak młoda dziewczyna kopie leżącą kobietę oraz bije ją po głowie. Poniżej prezentujemy wspomniany materiał dowodowy.

Zobacz film: "13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.