Trwa ładowanie...

Zorganizuj czas wolny swojej pociechy. Bezpłatne atrakcje dla dzieci w warszawskiej Hulakula

Warsztaty i wydarzenia organizowane specjalnie dla dzieci to pozycja, która regularnie pojawia się w kalendarium warszawskiego Centrum Hulakula zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 82B. Przestrzeń, którą dysponuje to miejsce daje nieskończone możliwości aranżacji, a atrakcje, takie jak place zabaw, kręgle czy bilard, są całkowicie bezpieczne dla dzieci w różnym wieku. Co ważne w Hulakula regularnie odbywają się bezpłatne atrakcje. Sprawdź w artykule poniżej, co wydarzy się w najbliższym czasie!

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

  1. Roztańczona niedziela w Hulakula Niedziela to idealny dzień na naładowanie baterii pozytywną energią. Co powiecie na rodzinne zajęcia Zumby? Taniec promuje zdrowy tryb życia u dzieci i ich rodziców oraz uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Zumba w Hulakula przeznaczona jest zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników energetycznych, latynoskich rytmów. Podczas godzinnych zajęć z profesjonalnymi prowadzącymi nauczycie się prostych układów choreograficznych oraz w przyjemny sposób poprawicie swoją kondycję. Zumba dla małych i dużych odbędzie się: • 29.03., godz. 11.00 • 26.04., godz. 11.00
materiał partnera
materiał partnera
  1. Taneczne animacje Czujecie, że po Zumbie zostało Wam dużo energii? Stwórzcie rodzinną drużynę i stańcie do boju w tanecznych grach i zabawach w Hulakula. Organizatorzy zaplanowali między innymi bitwy taneczne, zabawy z chustą, układy taneczne dzieci kontra rodzice, tworzenie autorskich choreografii i przede wszystkim konkursy z nagrodami. Taneczne animacja odbywają się tuż po zajęciach Zumby: • 29.03., godz. 12.15 • 26.04., godz. 12.15
materiał partnera
materiał partnera
  1. Cykl interaktywnych teatrzyków w Hulakula Już 22 marca o 11.00 w Centrum Rozrywki Hulakula rusza cykl autorskich, bezpłatnych spektakli dla dzieci z udziałem Teatru Katarynka, który tworzy teatr z pasją i zaangażowaniem, stawia na jakość, wiedząc, że dzieci to bardzo wymagająca publiczność. Raz w miesiącu, od marca do czerwca, będą prezentowane musicale rozwijające dziecięcą wyobraźnię, kształtujące pozytywne zachowania społeczne, promujące życiowe wartości, a także przekazujące różnorodne zagadnienia edukacyjne. Po spektaklu dzieci spotkają się z aktorami, otrzymają kolorowanki z postaciami z bajek, aby utrwalić przekazane morały i podzielić się z rodzicami swoimi przeżyciami.
    Terminy i tytuły spektakli: • 22.03., godz. 11.00 Polarna Przygoda • 19.04., godz. 11.00 Księżniczka Rosa i Klimek • 17.05., godz. 11.00 W Miejskiej Dżungli • 14.06., godz. 11.00 Morskie Opowieści Miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b, sala główna.

Artykuł sponsorowany.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.