Trwa ładowanie...

Żona Ronaldo twierdziła, że jego dzieci są prześladowane. Wydała oświadczenie

Avatar placeholder
05.04.2023 12:13
Żona Cristiano Ronaldo powiedziała o prześladowaniu ich dzieci. Wydała oświadczenie
Żona Cristiano Ronaldo powiedziała o prześladowaniu ich dzieci. Wydała oświadczenie (Getty images)

W jednym z wywiadów żona Cristiano Ronaldo powiedziała, że ich dzieci były regularnie prześladowane w szkole. Według Georginy Rozdriguez miało dochodzić nawet do przemocy fizycznej. Gdy o sprawie zaczęły pisać media na całym świecie, celebrytka postanowiła odnieść się do sprawy i stanęła w obronie szkół, do których chodziły dzieci znanego piłkarza.

spis treści

1. Dzieci Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i Georgina Rozdriguez mają wspólnie dwie córki: pięcioletnią Alany Martiny i niespełna roczną Bellę Esmeraldę. Druga ciąża była bliźniacza, lecz niestety jedno z bliźniaków - chłopiec - nie przeżył.

Para wychowuje także trójkę dzieci piłkarza: 12-letniego Cristiana Juniora oraz pięcioletnich Evy i Mateo.

Niedawno 29-letnia Georgina wystąpiła w hiszpańskim programie "El Hormiguero", gdzie zdradziła, jak wygląda ich życie rodzinne. Ze względu na liczne wyjazdy Cristiano to właśnie ona głównie spędza czas z dziećmi i stara im się wpajać podstawowe wartości i zasady.

Cristiano Ronaldo z żoną i dziećmi
Cristiano Ronaldo z żoną i dziećmi (Instagram)

- Wyjaśniam im, że nigdy nie należy zostawiać jedzenia, a jeśli zostawią część obiadu, uznają to za popołudniową przekąskę lub kolację. Jeśli to nie wystarczy, pokazuję im filmy z głodującymi dziećmi i tłumaczę im, że jeśli będą się upierać, by nie jeść tego, co zostało im przygotowane, to z nimi może stać się to samo - powiedziała.

2. Prześladowanie w szkole

Jednak to druga część wywiadu wywołała duże zamieszanie. Georgina Rodriguez wyznała w rozmowie, że dzieci Ronaldo były prześladowane w szkole. Miało tam regularnie dochodzić do przemocy z powodu sławy ojca.

- Były regularnie bite w szkole i nigdy nie stawiały oporu - powiedziała. - Wiem, ponieważ często wracali do domu z płaczem - dodała.

Zobacz film: "Wczesne objawy raka jajnika"

Jej wypowiedź wzbudziła kontrowersje, a media na całym świecie zaczęły ją cytować. Trudno było bowiem zrozumieć, że szkoły, do których uczęszczają dzieci Ronaldo, mogły dopuścić do takich sytuacji. Kobieta była zmuszona do wydania oświadczenia w tej sprawie. Doprecyzowała, że za te sytuacje nigdy nie odpowiadały placówki, do których uczęszczały dzieci.

Oświadczenie Georginy Rodriguez
Oświadczenie Georginy Rodriguez (Instagram)

"Część mediów opublikowała niepochlebne informacje na temat tego, co dzieje się w szkole naszych dzieci. Chciałam poinformować, że są one kompletnie nieprawdziwe. Nasze dzieci chodzą do wspaniałej szkoły z cudownymi pracownikami. Doceniamy całą ich pracę" - napisała w social mediach.

Cristiano Ronaldo z rodziną
Cristiano Ronaldo z rodziną (Getty Images)

"Nasze dzieci znalazły kochających przyjaciół i czują się szczęśliwe w nowej szkole w Riyadh. Na szczęście, mieliśmy świetne doświadczenia w każdym kraju i w każdej szkole. Podziwiamy każdą z nich"- podsumowała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze