Trwa ładowanie...

Znajdź zabawki na obrazku. Idealny trening koncentracji dla dziecka

Warto od pierwszych dni życia zadbać o odpowiedni trening koncentracji dla dziecka. To z pewnością wspomoże jego rozwój, szczególnie jeśli chodzi o naukę w szkole.

Zobacz film: "Co zrobić, gdy za oknem deszcz, a dzieci się nudzą?"

Oczywiście taki trening nie może być nudny i najlepiej, aby był związany z zainteresowaniami dziecka. Dlatego proponujemy zabawę na bardzo prostych zasadach. Pokaż swojemu maluchowi ten obrazek i zachęć, by znalazł zabawki z chmurki w wielkim stosie.

123rf
123rf

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Drogi Rodzicu, też dołączył do zabawy. Kto pierwszy znajdzie zabawki z chmurki, ty czy twój mały bystrzak? Taka forma zdrowej rywalizacji z pewnością spodoba się Twojej latorośli.

Gdyby jednak zadanie okazało się zbyt trudne, poniżej znajdziecie podpowiedź. To właśnie w tych miejscach "ukryły" się zabawki z chmurki.

123rf
123rf
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.