Trwa ładowanie...

Zapraszamy na świąteczne spotkanie z Nelą Małą Reporterką! Opowieści o Laponii, białych reniferach i Świętym Mikołaju

Informacja prasowa
(Materiał prasowy)

Hoł, hoł, hoł! Sanie Mikołaja są już tuż, tuż! Jeżeli naprawdę dobrze nadstawicie ucha, może nawet usłyszycie jak skrzypią na śniegu… Dlatego Nela Mała Reporterka zaprasza wszystkie dzieci na świąteczne spotkanie on-line na jej Facebooku, które odbędzie się już w tę sobotę 12 grudnia o godzinie 18.00 .

Czy wiecie, jak dotrzeć do wioski Świętego Mikołaja? Niektórzy mogą nie wiedzieć, że Polska znajduje się bardzo blisko Jego wioski. Nela Mała Reporterka zdradzi dzieciom, jak do niej dotrzeć i pokaże specjalnie przygotowaną mapę. Z Polski wystarczy skierować się na północ, skręcić troszeczkę w prawo, czyli na wschód i jechać, aż do koła podbiegunowego. Na samej linii koła podbiegunowego znajduje się wioska Świętego Mikołaja. Żyją tam białe renifery, a w psim zaprzęgu pędzą niesamowite psy husky o niebieskich, lodowych oczach.

Nela Mała reporterka dotarła w to miejsce i spotkała też samego Świętego Mikołaja, a teraz zabiera tam dzieci podczas swojego autorskiego spotkania!

(Materiał prasowy)

Widzimy się z Nelą na żywo, on-line na jej Facebooku. Poniżej link do wydarzenia, na które można się zapisywać. Spotkanie jest bezpłatne, a zapisało się już ponad 6500 dzieci. https://fb.me/e/C8l0CJ4G

Kiedy? 12 grudnia (sobota) o godzinie 18.00

Gdzie? On-line na Facebooku Neli w jej wydarzeniu (link powyżej)

Spotkanie jest na żywo. Podczas spotkania będzie można zadawać Neli pytania w komentarzach w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

(Materiał prasowy)
Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza