Zadania

Maluchy potrafią być bardzo aktywne i lubią spędzać czas na zabawach. Wiele z nich może nie tylko przynosić frajdę, ale również rozwinąć ich zmysły, np. organizacyjne, artystyczne i logicznego myślenia. Zapraszamy do pobrania zadań, dzięki którym Twoje dziecko odkryje w sobie ukryte talenty i udoskonali swoje umiejętności.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Zabawy logiczne

Komentarze

dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 2 tygodnie temu

9
Artykuły Zadania
Zadania

Świąteczna wykreślanka

Wykreślanka to doskonała zabawa, która rozwija wiele umiejętności. Zabaw się w wykreślanie słów i odgadnij hasło - wykreślanka do pobrania tutaj. Więcej gier logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Zadania

Dopasuj cienie

Dopasuj cienie

Dopasuj obrazki do cieni Znajdź cienie pasujące do obrazków - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Nauka liter - banany

Nauka liter - banany

Poznaj litery - banany Narysuj widoczne na rysunku literki - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Połącz obrazki

Połącz obrazki

Łączenie obrazków Połącz obrazki z opisem - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Nauka liter - samochód

Nauka liter - samochód

Poznaj litery - samochód Narysuj widoczne na obrazku litery - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Pokaż zwierzę

Pokaż zwierzę

Znajdź zwierzątko Znajdź zwierzątko, o którym mowa w wierszyku - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Poznaj litery - banany

Poznaj litery i naucz się całego alfabetu - to może być wspaniała zabawa! Narysuj widoczne na rysunku literki - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Obrazki i cienie

Obrazki i cienie

Czy potrafisz rozpoznawać cienie? Sprawdź swoje umiejętności i spróbuj dopasować cienie. Połącz je z obrazkami - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Poznaj litery - samochód

Poznawanie liter to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość nauczenia się całego alfabetu. Narysuj widoczne na obrazku litery - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Wyszukiwanie wyrazów

Zabaw się razem z Bobi Bobi w szukanie wyrazów. Zostań małym poszukiwaczem i znajdź ukryte w domku wyrazy - gra do pobrania tutaj. Więcej zabaw logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.