Przejdź na WP

Zabił żonę i dzieci. Chciał ich "ochronić" (WIDEO)

Historia, która wstrząsnęła Wielką Brytanią. 40-letni zastępca dyrektora, Alan Hawe, zabił swoją żonę i trójkę synów: 14-letniego Liama, 11-letniego Nialla i 6-letniego Rayana. Ojciec podciął gardła swoim dzieciom, żeby nie krzyczały, gdy będzie zabijał ich matkę. Chłopcy zostali znalezieni w swoich sypialniach. Kobietę znaleziono w salonie. Następnie morderca się powiesił.

Psychiatra potwierdził, że mężczyzna miał problemy psychiczne. W czasie ataku miał atak psychozy. Policja poinformowała, że zabójca zostawił list, w którym wyjaśnia, że musiał dokonać zbrodni. W ten sposób chciał ich chronić.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.