Trwa ładowanie...

Zabierz swoje dziecko w podróż pełną upiornie fascynujących atrakcji

Ahoj, przygodo! Takie hasło chciałby krzyknąć każdy z nas. I dziś możemy to zrobić razem z naszymi dziećmi. Ruszyła kampania promująca najbardziej oczekiwaną animację 2018 r. – "Hotel Transylwania 3". Spotkajmy się w twoim mieście!

Wakacje dobiegają końca, ale znaleźliśmy sposób, by przedłużyć czas beztroskiej zabawy. Zabieramy najmłodszych w fascynującą podróż piętrowym autobusem, zapraszamy ich na pokład statku i kierujemy się prosto na plażę. By jednak dzieci stały się pełnoprawnymi turystami, muszą mieć paszport. Otrzymają go w biurze podróży. Spotkają się też z Frankensteinem!

W fotobudce wykonają zdjęcia w pełnej barw charakteryzacji. Zaprosimy ich następnie na pokład kolorowego piętrowego autobusu, a dalej statku, gdzie czeka na nich sam Dracula! Ale to nie koniec atrakcji. Gdy wspólnie dotrzemy na plażę, spotkają się z Mumią Murray'em. Będzie to też czas odpoczynku i relaksu. Uczestnicy upiornej wyprawy obejrzą animowany film "Piesio", popijając pyszne i zdrowe koktajle owocowe.

1. Wybierz się w podróż życia

W każdym z miast, w których organizowana jest zabawa dla najmłodszych, będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Najważniejsze z nich to vouchery o wartości 5 000 zł na wakacje z biurem podróży Itaka! Organizator pokrywa także koszty podatku od nagrody. Co trzeba zrobić? Na każdym przystanku podróży do paszportów dzieci wbijane są specjalne pieczątki.

Gdy zbiorą je wszystkie, mogą przystąpić do konkursu plastycznego. Zadanie jest proste – trzeba wykonać pocztówkę z podróży, w której brały udział. Wygrywa autor najpiękniejszej i najbardziej oryginalnej widokówki. Zabawie towarzyszyć będą też inne konkursy, w których do zdobycia są gadżety z filmu "Hotel Transylwania 3".

Z dziećmi spotykamy się w 13 miastach Polski m.in. w Krakowie, Gnieźnie, Kaliszu, Warszawie i Poznaniu. Fascynującej podróży towarzyszyć będzie też wiele atrakcji, np. gra w Potwornego Twistera, pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania oraz stanowisko plastyczne dla najmłodszych uczestników zabawy.

"Hotel Transylwania" to najbardziej oczekiwana animacja roku. Sam zwiastun odtworzyło już ponad 5 mln osób. Niemal wszyscy są zgodni, że wzorem poprzednich części film odniesie ogromny sukces. Jakie tym razem wyzwania postawiono przed bohaterami?

Trzecia część zaczyna się wręcz sielsko! Opalanie pod światłem księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks… Brzmi nudnie? Nic bardziej mylnego! W czasie wakacji hrabia Dracula poznaje Erikę, kapitana promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Miłość ma szansę rozkwitnąć, ale z czasem Erika pokazuje swoje prawdziwe oblicze. I zaczyna się zabawa! Jest strasznie… fajnie!

2. KALENDARZ IMPREZ

 • 1 września – Galeria Tęcza, Kalisz
 • 2 września – Centrum Handlowe Atrium Kasztanowa, Piła
 • 8 września – Galeria Leszno, Leszno
 • 14 września – Bonarka City Center, Kraków
 • 15 września – Centrum Handlowe 3 Stawy, Katowice
 • 22 września – Galeria Gniezno, Gniezno
 • 29 września – Centrum Handlowe Borek, Wrocław
 • 6-7 października – Złote Tarasy, Warszawa
 • 12 października – Posnania, Poznań
 • 13 października – Centrum Handlowe Manhattan, Gdańsk
 • 20 października – Centrum Handlowe Atrium Copernicus, Toruń
 • 27 października – Centrum Handlowe Arena, Gliwice
 • 28 października – Focus Park, Rybnik

Partnerem artykułu jest film "Hotel Transylwania 3"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.