Zabawy logiczne

Wyobraźnię dziecka można rozwijać na wiele sposobów. Bardzo pomocne mogą okazać się gry logiczne, dzięki którym maluchy poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje zdolności. Labirynty, kropkowanki, rebusy i krzyżówki kształtują nie tylko dziecięce zmysły, ale pomagają również poznawać świat i odkrywać ukryte w sobie talenty.

Komentarze

dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 2 tygodnie temu

9
Artykuły Zabawy logiczne
Zabawy logiczne

Szlaczki dla dzieci - esy-floresy, zyg-zaki, natura, kreski

szlaczki. Dzięki takiej zabawie uczą się odzwierciedlać wzory oraz ćwiczą zmysł dokładności i precyzji. Szlaczki dla dzieci to doskonały (...) sposób na spędzenie czasu. Szlaczki dla dzieci to typ zabawy, który rozwija...

Zabawy logiczne

Zadania

Maluchy potrafią być bardzo aktywne i lubią spędzać czas na zabawach. Wiele z nich może nie tylko przynosić frajdę, ale również rozwinąć ich zmysły (...) , np. organizacyjne, artystyczne i logicznego myślenia. Zapraszamy...

Zabawy logiczne

Labirynty

Labirynty to zagadki logiczne, które polegają na odnalezieniu drogi z punktu A do punktu B. Dziecko szukające rozwiązania tej łamigłówki rozwija zdolności logicznego myślenia, refleks oraz zmysł orientacji.

Zabawy logiczne

Kropkowanki

Zabawa w łączenie kropek i dokończanie obrazków jest jedną z najpopularniejszych gier z dzieciństwa. Maluchy mogą w ten sposób kształtować swoją wyobraźnię i percepcję, a także rozwijać zdolności manualne.

Kropkowanki

Rysowanka Domek

Rysowanka Domek

Domek - rysowanka Połącz elementy, aby dokończyć rysunek domku - rysowanka do pobrania tutaj. Więcej rysowanek znajdziesz na stronie Bobi Bobi.

Kropkowanki

Szukanie wyrazów

Szukanie wyrazów

Znajdź wyrazy Zostań małym poszukiwaczem i znajdź ukryte w domku wyrazy - gra do pobrania tutaj. Więcej zabaw logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Kropkowanki

Wykreślanka świąteczna

Wykreślanka świąteczna

Świąteczna wykreślanka Zabaw się w wykreślanie słów i odgadnij hasło - wykreślanka do pobrania tutaj. Więcej gier logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Labirynty

Labirynt Koszyczek

Labirynt Koszyczek

Koszyczek - labirynt Spróbuj znaleźć drogę do koszyczka - labirynt do pobrania tutaj. Więcej labityntów znajdziesz na stronie Bobi Bobi.

Labirynty

Labirynt Zwierzątka

Labirynt Zwierzątka

Labirynt ze zwierzątkami Pomóż zwierzątkom trafić do domu - labirynt do pobrania tutaj. Więcej labiryntów znajdziesz na stronie Bobi Bobi.

Zadania

Dopasuj cienie

Dopasuj cienie

Dopasuj obrazki do cieni Znajdź cienie pasujące do obrazków - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.