Trwa ładowanie...

Zabawka Roku pełna gwiazd

Avatar placeholder
21.04.2023 09:43
Zabawka Roku pełna gwiazd
Zabawka Roku pełna gwiazd (materiał partnera)

Materiał prasowy: Zabawkowicz.pl

Celebryci razem z dziećmi testowali zabawki. Znani rodzice z dziećmi bawili się na gali finałowej Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

Najważniejsza impreza w branży dziecięcej odbyła się po raz XVII. Wzięli w niej udział m.in.: Dorota Gardias, Maciej Kurzajewski, Joanna Racewicz, Anna Czartoryska, Anna Dereszowska, Maja Hyży, Kamila Kamińska, Anna Dec, Anna Guzik, Wojciech Błach, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Małgorzata Kosik i wielu innych znamienitych gości. Wydarzenie odbyło się 19. kwietnia 2023 r. w gościnnych progach hotelu Mercure Wiązowna Brant.

Gwiazdy są jurorami konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Na jeden dzień zmieniają się w dzieci, żeby pobawić się i wypróbować produkty dla najmłodszych. Później przyznają znaki jakości Zabawki Roku i Nagrody Rodziców. Jak mówi organizatorka konkursu Magdalena Kordaszewska – Na naszej imprezie testujemy zabawki, które staną się bestsellerami na rynku. A także produkty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi, które starają się o tytuł Nagrody Rodziców. Wszyscy – duzi i mali chcą tu być. Nasze Jury złożone ze znanych rodziców, ekspertów i dziennikarzy branżowych gwarantuje uczciwą ocenę. Dlatego rodzice szukają w sklepach zwycięskich produktów.

Nagrodzone zabawki można obejrzeć na www.zabawkaroku.pl. O gadżetach dla dzieci można przeczytać na www.nagrodarodzicow.pl. Organizatorem konkursu jest serwis Zabawkowicz.pl

Materiał prasowy: Zabawkowicz.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze