Przejdź na WP

Wzruszające pożegnanie 2-letniej dziewczynki (WIDEO)

Śmierć dziecka to jedna z najbardziej stresujących życiowych sytuacji. Nie można się na to przygotować. Nawet, jeśli dziecko długo choruje i wiadomo, że medycyna nie umie już pomóc, rodzice i tak do ostatniej chwili wierzą w cud.

Każdy rodzic inaczej przeżywa żałobę, ale psychologowie ostrzegają, że wstrząs może być tak silny, że konieczna będzie terapia. Niektórzy rodzice zamykają się w sobie, oddalają od bliskich, popadają w depresję. Inni starają się zająć czymś innym, żeby nie myśleć o bólu.

Jedno jest pewne - żałoba po śmierci dziecka nigdy się nie kończy.

Rodzice 2-letniej Coralynn podjęli najtrudniejszą decyzję w życiu. Gdy lekarze stwierdzili śmierć mózgu dziecka, zdecydowali się oddać jej narządy do przeszczepów. Dzięki temu heroicznemu gestowi, udało się uratować trójkę ciężko chorych ludzi.

Personel szpitala oddał hołd małej bohaterce. Zobaczcie to poruszające WIDEO.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.