dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 4 miesiące temu

9
Artykuły Zadania
Zadania

Świąteczna wykreślanka

Wykreślanka to doskonała zabawa, która rozwija wiele umiejętności. Zabaw się w wykreślanie słów i odgadnij hasło - wykreślanka do pobrania tutaj. Więcej gier logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Zadania

Pokaż zwierzę

Pokaż zwierzę

Znajdź zwierzątko Znajdź zwierzątko, o którym mowa w wierszyku - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Nauka liter - samochód

Nauka liter - samochód

Poznaj litery - samochód Narysuj widoczne na obrazku litery - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Dopasuj cienie

Dopasuj cienie

Dopasuj obrazki do cieni Znajdź cienie pasujące do obrazków - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Nauka liter - banany

Nauka liter - banany

Poznaj litery - banany Narysuj widoczne na rysunku literki - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Połącz obrazki

Połącz obrazki

Łączenie obrazków Połącz obrazki z opisem - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Łączenie obrazków

Łączenie obrazków

Na rysunku widoczne są obrazki, które trzeba dopasować do ich opisu. Czy jesteś gotowy, żeby zmierzyć się z zadaniem? Pobierz je tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Znajdź zwierzątko

Znajdź zwierzątko

Wierszyk opowiada o pewnym zwierzaku. Czy już się domyślasz o jakim? Pokaż to zwierzątku na obrazku - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Obrazki i cienie

Obrazki i cienie

Czy potrafisz rozpoznawać cienie? Sprawdź swoje umiejętności i spróbuj dopasować cienie. Połącz je z obrazkami - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Poznaj litery - samochód

Poznawanie liter to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość nauczenia się całego alfabetu. Narysuj widoczne na obrazku litery - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.