Trwa ładowanie...

Wyślij urodzinową kartkę dla Adrianny. Wielka akcja dla 10-letniej dziewczynki

 Monika Suszek
06.12.2022 12:00
Kartki urodzinowe Adrianny
Kartki urodzinowe Adrianny (Już od początku września skrzynka pocztowa Ady pęka w szwach. Każdy chce jej złożyć życzenia (@Ada to nie wypada, Facebook))

W jaki sposób można uszczęśliwić 10-latkę w dniu jej urodzin? Kupić piękną zabawkę, urządzić przyjęcie, można też dać radość poprzez przesłanie kartki urodzinowej. Z takim apelem zgłosiła się mama 10-letniej Adrianny. Jeżeli chcesz sprawić, by zagościł uśmiech na twarzy dziecka, weź udział w akcji.

spis treści

1. Wysyłamy kartki urodzinowe dla Adrianny

Ada to niesamowita dziewczynka z dodatkowym chromosomem 21. Kocha ludzi i zwierzęta. I każdy dzień przeżywa z uśmiechem na ustach. Jest też bardzo aktywna. Uczęszcza na zajęcia z hipoterapii oraz lekcje pływania. Niebawem będzie świętowała swoje urodziny. Z tej okazji, jej mama wpadła na ciekawy sposób uszczęśliwienia córki.

Na profilu Facebook pani Angeliki możemy przeczytać:

Zobacz film: "Rewolucja w leczeniu. Wady genetyczne wykryją już u zarodka"

"Moja córeczka Adrianna 17 września ma 10 urodziny i tak sobie myślę że może ktoś zechciałby wysłać jej urodzinową kartkę z tej okazji. Ada każdego dnia robi sobie spacer do skrzynki pocztowej aby sprawdzić czy nie przyszedł jakiś list, niestety przynosi tylko rachunki nasze albo sąsiadów. Myślę że bardzo by się cieszyła gdyby coś było zaadresowane do niej. 4 a może 5 lat temu otrzymała pocztą nagrodę-książeczkę i do dziś dzień to pamięta, a książkę stale czytamy.

Ponieważ nie nadążam z odpisywaniem na wiadomości, podam adresy tutaj: Adrianna Kuśpa, ul. Powstańców wielkopolskich 12/1, 89-200 Kołaczkowo”

(zachowanie pisowni oryginalnej przyp. red)

Post ma już ponad 3 tys. wyświetleń i ponad 6 tys. udostępnień, do tego komentarze osób, które już wysłały kartki urodzinowe lub mają zamiar. Dziewczynka ma również swój profil na Facebooku: "Ada to nie wypada", na którym można śledzić aktywność dziecka.

Każdy może sprawić uśmiech na twarzy Adrianny. Wystarczy wysłać jej urodzinową kartkę
Każdy może sprawić uśmiech na twarzy Adrianny. Wystarczy wysłać jej urodzinową kartkę (@Angelika Kuśpa Facebook)

2. Pierwsze kartki zostały już wysłane

Kartki urodzinowe już docierają do dziewczynki. Sprawiając jej ogromną radość. We wtorek była pierwsza dostawa kartek. Jej mama relacjonuje, że gdy tylko Ada wróciła ze szkoły, od razu wsiadła na rower, aby podjechać do skrzynki pocztowej. Gdy zobaczyła, że dostała pierwsze kartki była bardzo szczęsliwa.

Jeżeli i ty chcesz sprawić by na jej twarzy pojawił się uśmiech, nie zwlekaj - wyslij kartkę.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze