Trwa ładowanie...

Wspieramy Onkorodziny w walce z nowotworem

Informacja prasowa
(Materiał Partnera)

Właśnie ruszył nowy projekt Fundacji Cancer Fighters. ”Wolni od raka”, bo właśnie taką nazwę nosi inicjatywa, to hołd dla tych, których choroba nowotworowa nie dotknęła bezpośrednio, ale w pewien sposób stali się jej częścią. Mowa tu o rodzinie, która każdego dnia wspiera najbliższą osobę w tej nierównej walce.

„Choroba nowotworowa to walka całej rodziny. Wolni od raka to portal zbiórkowy, który udowadnia, że rodzina nie jest sama w tym trudnym czasie. W Cancer Fighters od lat wspieramy naszych Podopiecznych i oddziały onkologiczne w całej Polsce. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć cichych bohaterów, jakimi niewątpliwie są rodzice. To na ich barkach spoczywa wsparcie mentalne, finansowe, czy logistyczne i to właśnie im dedykujemy nasz najnowszy projekt”. - mówi prezes Fundacji Cancer Fighters i założyciel portalu Wolni od raka, Marek Kopyść.

(Materiał Partnera)

Batalia, którą toczy Podopieczny, jest oczywiście najtrudniejsza i najważniejsza, w końcu na szali jest życie. Należy jednak pamiętać o tym, że dla rodziny choroba to wiele wyrzeczeń, jeszcze więcej nieprzespanych nocy i sporo kosztów tylko po to, by poprawić warunki leczenia i jakość życia ukochanej osobie.

„Osoby, które dołączą do portalu, mogą liczyć na naszą pomoc na wielu płaszczyznach. Służymy poradami i wspieramy finansowo Onkorodziny. Wiemy jak ważne jest wsparcie nie tylko dla chorego, dlatego nie zapominamy o rodzinie. Organizujemy zbiórki, pomagamy w procesie leczenia i dajemy możliwość korzystania ze środków pomocowych pozyskanych z jednego procenta, bo wiemy, że razem możemy być wolni od raka!” - mówi pracownik Fundacji Cancer Fighters, Tomasz Jezierski.

(Materiał Partnera)

Do akcji dołączylisportowcy, dzięki którym zbiórki docierają do większej ilości osób, a co za tym idzie, cieszą się większym powodzeniem. Jeśli jesteś jedną z osób, która potrzebuje wsparcia lub znasz kogoś, kto chciałbym skorzystać z tego typu form pomocowych, odwiedź stronę www.wolniodraka.pl. Znajdziesz tam zakładki, dzięki którym możesz pomóc, lub sam skorzystać z pomocy. Czekamy z niecierpliwością na rozwój tej szlachetnej inicjatywy i życzymy powodzenia!

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza