Trwa ładowanie...

Wnuczka poinformowała o zaręczynach dziadka, który przebywa na kwarantannie. Wzruszające zdjęcie

Ze względu na stan zdrowia, dziadek Carly Boyd został przeniesiony do izolatki w domu opieki dla seniorów. Potencjalne ryzyko związane z COVID-19 jest dla niego zbyt duże. Nie przeszkodziło to jego wnuczce w podzieleniu się z nim wzruszającą nowiną.

1. Pierścionek zaręczynowy

Kobieta myślała, że minie sporo czasu, zanim będzie mogła podzielić się ze swoim dziadkiem jednym z najszczęśliwszych wydarzeń w jej życiu. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne jej dziadek musiał przenieść się do izolatki. Nie ma kontaktu z nikim z bliskich.

Zobacz także: Urodziła swojego wnuka

Okazało się, że nawet z takiej sytuacji znajdzie się wyjście. Pracownicy domu opieki, w którym przebywa senior, przenieśli go do pokoju, w którym na jednej ze ścian, znajduje się olbrzymie szklane okno. Dzięki temu mogły zostać wykonane wzruszające zdjęcia, na których wnuczka pokazuje dziadkowi pierścionek zaręczynowy.

2. Wyjątkowe zdjęcie

Zdjęcia z tej wyjątkowej chwili zostało udostępnione przez dom opieki nad seniorami, w którym przebywa starszy pan. Pod nimi umieszczono komentarz "Aktualnie odwiedziny są ograniczone ze względu na dobro naszych pensjonariuszy. Pracownicy domu opieki zasugerowali jednak alternatywę. Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak córka naszego pensjonariusza informuje swojego dziadka, że właśnie się zaręczyła! Dziękujemy, że mogliśmy uwiecznić ten moment!"

Zobacz także W jakich okolicznościach dziadkowie muszą płacić alimenty na wnuki?

Wnuczka nie mogła przebywać w tym samym pomieszczeniu, co dziadek (Facebook)
Wnuczka nie mogła przebywać w tym samym pomieszczeniu, co dziadek (Facebook)

Zdjęcia z wyjątkowego spotkania stały się hitem amerykańskiej sieci. Użytkownicy Facebooka udostępniają je na swoich tablicach, chcąc pokazać, że w tym trudnym momencie życie toczy się dalej i jest w nim miejsce również na pozytywne wydarzenia.

3. Koronawirus w USA

W Stanach Zjednoczonych dotychczas potwierdzono ponad 5800 przypadków koronawirusa. W wyniku powikłań choroby zmarło 107 osób. Mieszkańcy poszczególnych stanów zachęcani są przez lokalne władze do unikania kontaktu z innymi ludźmi dla własnego bezpieczeństwa.

Ograniczono też ruch wewnątrz kraju, a także odwiedziny w placówkach medycznych, czy domach opieki nad seniorami.

Zobacz film: "Jak uchronić się przed koronawirusem?"

Dołącz do nas! Na wydarzeniu na FB Wirtualna Polska - Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.