Trwa ładowanie...

Wakacje pełne przygód z LEGO® CITY

Zobacz film: "Ile i co powinien jeść przedszkolak?"

Materiał prasowy

Jak sprawić, aby nadchodzące wakacje były niezapomniane, kreatywne i pełne fascynujących przygód? Moc emocji zapewnią nowe zestawy z serii LEGO City, z którymi dzieci mogą zostać odkrywcami wulkanów lub pilotami samolotów i podróżować dookoła świata. Nowa oferta na II połowę roku jest dostępna już od czerwca.

LEGO City to seria dla dzieci, które lubią odzwierciedlać rzeczywistość. Dzięki swej nieograniczonej wyobraźni i kreatywności mogą po swojemu budować świat, który ich otacza, a przy tym spełniać swoje pragnienia. Tworząc własne historie i przygody mają szansę wcielać się role ulubionych bohaterów: dzielnych strażaków, odważnych policjantów, naukowców badających morskie głębiny, budowniczych miast czy zdobywców kosmosu. Bawiąc się zestawami LEGO City dzieci mogą poczuć, jak to jest być przebojowym przywódcą, członkiem ważnej misji czy genialnym wynalazcą!

Jeszcze przed wakacjami, w czerwcu na rynku pojawi się najnowsza kolekcja LEGO City, oferująca nowe tematy do zabawy: wulkany i samoloty.

Chłopcy i dziewczynki od 7 roku życia, których fascynują zjawiska przyrody, używając najnowocześniejszych dronów, helikopterów badawczych, koparek i łazików wulkanicznych z klocków LEGO oraz swojej nieograniczonej wyobraźni, będą mogli udać się do wnętrza wulkanu, szukać kryształów i badać je w laboratorium, a pomagając naukowcom LEGO, samemu zdobywać wiedzę i dokonywać niesamowitych odkryć. Z kolei dzieci, które uwielbiają lotniska i samoloty, będą zachwycone nowymi zestawami LEGO City, z którymi można odbywać podniebne loty lub odzwierciedlać z detalami życie na lotnisku. Chłopcy i dziewczynki będą mogli zbudować z klocków LEGO swój własny terminal lotniczy i odprawiać pasażerów jadących na wymarzone wakacje, uczestniczyć w pokazach obserwując powietrzne akrobacje, a nawet sterować prywatnym odrzutowcem podczas lotu dookoła świata!

Poprzez kreatywną zabawę nowymi zestawami LEGO City nauka nawet w wakacje staje się super przygodą!

Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: „Wulkan - zestaw startowy” (60120) - 39,99 zł, „Samochód naukowców” (60121) - 79,99 zł, „Łazik wulkaniczny” (60122) - 129,99 zł, „Helikopter dostawczy” (60123) - 199,99 zł, „Baza badaczy wulkanów” (60124) - 399,99 zł, „Ciężki helikopter transportowy” (60125) - 579,99 zł, „Lotnisko - zestaw startowy” (60100) - 39,99 zł, „Samolot transportowy” (60101) - 79,99 zł, „Lotnisko - obsługa VIP-ów” (60102) - 199,99 zł, „Pokazy lotnicze” (60103) - 359,99 zł, „Lotniskowy terminal pasażerski” (60104) - 449,99 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.