Wakacje pełne przygód z LEGO® CITY

Materiał prasowy

Jak sprawić, aby nadchodzące wakacje były niezapomniane, kreatywne i pełne fascynujących przygód? Moc emocji zapewnią nowe zestawy z serii LEGO City, z którymi dzieci mogą zostać odkrywcami wulkanów lub pilotami samolotów i podróżować dookoła świata. Nowa oferta na II połowę roku jest dostępna już od czerwca.

Polecane wideo:

LEGO City to seria dla dzieci, które lubią odzwierciedlać rzeczywistość. Dzięki swej nieograniczonej wyobraźni i kreatywności mogą po swojemu budować świat, który ich otacza, a przy tym spełniać swoje pragnienia. Tworząc własne historie i przygody mają szansę wcielać się role ulubionych bohaterów: dzielnych strażaków, odważnych policjantów, naukowców badających morskie głębiny, budowniczych miast czy zdobywców kosmosu. Bawiąc się zestawami LEGO City dzieci mogą poczuć, jak to jest być przebojowym przywódcą, członkiem ważnej misji czy genialnym wynalazcą!

Jeszcze przed wakacjami, w czerwcu na rynku pojawi się najnowsza kolekcja LEGO City, oferująca nowe tematy do zabawy: wulkany i samoloty.

Chłopcy i dziewczynki od 7 roku życia, których fascynują zjawiska przyrody, używając najnowocześniejszych dronów, helikopterów badawczych, koparek i łazików wulkanicznych z klocków LEGO oraz swojej nieograniczonej wyobraźni, będą mogli udać się do wnętrza wulkanu, szukać kryształów i badać je w laboratorium, a pomagając naukowcom LEGO, samemu zdobywać wiedzę i dokonywać niesamowitych odkryć. Z kolei dzieci, które uwielbiają lotniska i samoloty, będą zachwycone nowymi zestawami LEGO City, z którymi można odbywać podniebne loty lub odzwierciedlać z detalami życie na lotnisku. Chłopcy i dziewczynki będą mogli zbudować z klocków LEGO swój własny terminal lotniczy i odprawiać pasażerów jadących na wymarzone wakacje, uczestniczyć w pokazach obserwując powietrzne akrobacje, a nawet sterować prywatnym odrzutowcem podczas lotu dookoła świata!

Poprzez kreatywną zabawę nowymi zestawami LEGO City nauka nawet w wakacje staje się super przygodą!

Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: „Wulkan - zestaw startowy” (60120) - 39,99 zł, „Samochód naukowców” (60121) - 79,99 zł, „Łazik wulkaniczny” (60122) - 129,99 zł, „Helikopter dostawczy” (60123) - 199,99 zł, „Baza badaczy wulkanów” (60124) - 399,99 zł, „Ciężki helikopter transportowy” (60125) - 579,99 zł, „Lotnisko - zestaw startowy” (60100) - 39,99 zł, „Samolot transportowy” (60101) - 79,99 zł, „Lotnisko - obsługa VIP-ów” (60102) - 199,99 zł, „Pokazy lotnicze” (60103) - 359,99 zł, „Lotniskowy terminal pasażerski” (60104) - 449,99 zł.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...

Zakupy dla przedszkolaka

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO to wysoka jakość w niskiej cenie. Kwiatowy kapelusik niemowlęcy, dziewczęcy (7,99 PLN) to uroczy dodatek do letniego stroju. Komplet niemowlęcy, chłopięcy składający się z dwóch elementów: przewiewnej koszulki i granatowych spodenek...

Zakupy dla przedszkolaka

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Sportowy strój dla dziecka Rodzic powinien zadbać o odpowiedni strój sportowy dla swojego dziecka, aby mogło swobodnie i efektywnie ćwiczyć swoją kondycję fizyczną.