Trwa ładowanie...

Ulga od swędzenia po ukąszeniach owadów

Zobacz film: "Alergie skórne"

Artykuł sponsorowany

Ulga od swędzenia po ukąszeniach owadów i zabawa w jednym ? To możliwe dzięki plastrom Xarasan Kids - ulga od swędzenia i ochrona przed drapaniem.

Lato to czas, kiedy korzystając z dobrodziejstwa promieni słonecznych chętnie dłużej przebywamy na świeżym powietrzu ciesząc się czasem spędzonym z rodziną. Kiedy jednak pojawią się dookoła nieprzyjazne owady, w tym komary, może on zamienić się w prawdziwą udręką.

Dzieci odczuwają skutki ukąszeń komarów w szczególnie przykry sposób. U niektórych potrafi się pojawić nawet silna reakcja alergiczna.

W miejscu ukąszenia powstają zaczerwienienia, zazwyczaj odczuwa się silne swędzenie, prowokujące nieodpartą chęć drapania. Dzieciom bardzo ciężko opanować ten odruch, co często pogarsza sprawę, doprowadzając do dodatkowego podrażnienia, a nawet ran. W takiej sytuacji innowacyjne plastry Xarasan Kids są świetnym rozwiązaniem na wszelkie komarowe bolączki.

Xarasan Kids to transparentne plasterki niewielkich rozmiarów z obrazkami zwierzątek, nasączone naturalnymi składnikami, takimi jak ekstrakt z nagietka, żółtodrzew, lawenda, olejek z mięty pieprzowej, mentol oraz witaminy E i F. Mają działanie łagodzące, kojące i odświeżające.

Ich niebywałą zaletą jest to, że chronią przed odruchem drapania, co pozwala zarówno dzieciom jak i rodzicom spać spokojnie. Naklejenie plastra Xarasan bezpośrednio na miejsce ukąszenia rozpoczyna się od zabawy, jaką jest wybór zwierzątka, co od samego początku odwraca uwagę od swędzenia. Później już kwestię nieprzyjemnych doznań można pozostawić plastrom, z jednej strony będą działać ich kojące składniki, a z drugiej przyjazny design wywoła uśmiech na twarzy malucha.

Plastry nie zawierają substancji drażniących takich jak alkohol czy amoniak, które nie powinny być stosowane u dzieci. Można je stosować u dzieci w wieku 3 lat i starszych. Każdy plaster posiada aplikator, który umożliwia naklejenie go w miejscu ukąszenia w higieniczny sposób. Maksymalny czas aplikacji to 8 godzin. Opakowanie zawiera 30 plastrów z aplikatorami.

Chcesz przetestować Xarasan?

Wystarczy wysłać dane do wysyłki na adres: xarasankids@gmail.com

Pierwsze 40 osób dostanie od nas opakowanie plastrów Xarasan!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.