Trwa ładowanie...

Tylko 15 dni zostało, by pomóc Laurce w walce z okrutną chorobą

Informacja prasowa

Rodzice niespełna dwuletniej Laury mierzącej się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) apelują o pomoc dla swojej córeczki.

Poważnie chore dziecko to tragedia każdego rodzica. Dobrze wiedzą o tym rodzice niespełna dwuletniej Laury, która mierzy się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Przeczytajcie wzruszający apel rodziców Laurki i pomóżcie zebrać brakującą kwotę.

Zobacz film: "Się pomaga Laura"

Wyobraź sobie, że Laura to Twoje dziecko!

Jedyne, ukochane i … ciężko chore. Dzieciątko, które codziennie walczy z SMA (rdzeniowym zanikiem mięśni), a Ty codziennie czujesz strach, ból i bezradność.

Z tym strachem, bólem i w poczuciu bezradności zaczęliśmy kilka miesięcy temu zbiórkę na najdroższy lek świata.

Się pomaga, Laura
Się pomaga, Laura (Materiał prasowy)

Dzięki tysiącom dobrych ludzi zobaczyliśmy światełko w tunelu. Ale to światełko może za chwilę zgasnąć. Czas jest bezlitosny. Każde uderzenie zegara brutalnie odbiera nadzieję.

Brakuje nam 2 milionów do zakończenia zbiórki. Tylko 2 miliony, bo przecież mamy już znaczną część kwoty. Aż 2 miliony, bo bez tych środków do 1 kwietnia nadzieja pryśnie. Lek ma sens tylko do określonej wagi i wieku. My dramatycznie szybko zbliżamy się do granicy.

Laura, nasza maleńka córeczka w kwietniu ma drugie urodziny. Jeśli masz dziecko, to dobrze wiesz, jak bezcenne są jego zdrowie i uśmiech. Jeśli nie masz, spójrz na zdjęcie naszej Małej i jeszcze raz wyobraź sobie, że to Twoja córka. Ta drobna i bezbronna istota prosi o Twoją pomoc. Sama nie zwycięży choroby. Z lekiem ma szansę i ta szansa zależy też od Ciebie.

Bardzo cię potrzebujemy! Twoje wsparcie to szansa na nowy początek dla naszej córeczki. Musimy działać. Zawalczyć o niemożliwe, zebrać siły, by ratować naszą córeczkę! Kwota jest niewyobrażalna, ale wierzymy w siłę dobroci ludzkich serc! Wierzymy w to, że zechcecie nam pomóc. Wspólnie musimy znaleźć wyjście z piekła choroby. Każdy, najmniejszy gest wsparcia jest dla nas na wagę zdrowia i życia Laury!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/laura

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza