Trwa ładowanie...

The Beatles i "Żółta łódź podwodna" w wersji LEGO!

W listopadzie fani klocków LEGO® i zespołu The Beatles będą mogli odbyć surrealistyczną podróż żółtą łodzią podwodną w wersji LEGO. Na rynku pojawi się model LEGO® Ideas „Yellow Submarine” inspirowany słynną piosenką zespołu The Beatles i muzycznym, animowanym filmem fantasy z 1968 roku pod tym samym tytułem. W zestawie znajdą się także minifigurki legendarnych muzyków: Johna Lennona, Paula McCartneya, George’a Harrisona i Ringo Starra oraz Jeremy’ego Hillary’ego Booba - głównego bohatera filmu.

Zobacz film: "W co należy wyposażyć przedszkolaka?"

Zestaw LEGO® Ideas „Yellow Submarine” to pomysł Kevina Szeto - fana klocków LEGO i zespołu The Beatles, zgłoszony za pośrednictwem platformy LEGO Ideas https://ideas.lego.com, na której każdy może zaproponować autorski zestaw z klocków LEGO. Jeśli w ciągu roku projekt zdobędzie 10 000 głosów, przechodzi proces weryfikacji przez Grupę LEGO i może zostać wdrożony do produkcji.

  • Jako muzyk - amator i autor piosenek zawsze lubiłem twórczość Beatlesów. Poprzez zbudowanie żółtej łodzi podwodnej z klocków LEGO chciałem wyrazić moje uwielbienie dla zespołu oraz oddać hołd ich fenomenowi. Filmowa łódź jest zabawna i różnokolorowa, dzięki czemu jest wdzięcznym obiektem do zbudowania z klocków LEGO - mówi Kevin Szeto, pomysłodawca zestawu.

Justin Ramsden, projektant LEGO, który udoskonalił projekt Kevina Szeto, dodaje: Film „Żółta łódź podwodna” oglądałem, kiedy byłem młody. Bardzo mnie wówczas zainspirował, oczarował i rozpalił moją wyobraźnię. To było podobne uczucie do budowania z klocków LEGO. Jestem także wielkim fanem The Beatles, ich muzyka towarzyszy mi przez całe życie, więc praca nad legendarnymi muzykami w wersji LEGO była spełnieniem moich marzeń.

Retro żółta łódź podwodna z klocków LEGO ma zdejmowaną górę, kokpit, który mieści minifigurki Johna, Paula, George’a i Ringo, dwa kręcące się śmigła, cztery peryskopy, regulowany ster oraz różnorodne akcesoria, które Beatlesi wzięli ze sobą w filmową podróż. W zestawie znajduje się także minifigurka Jeremy’ego. To idealny prezent dla fanów klocków LEGO i zespołu The Beatles. Bawiąc się nim można odgrywać niesamowite historie związane z członkami zespołu, kreować przygody w podwodnym świecie lub wcielać w życie surrealistyczne wizje filmowe.

Zestaw LEGO® Ideas „Yellow Submarine” zawiera:

  • ponad 550 elementów LEGO;
  • 4 minifigurki LEGO: Johna, Paula, George’a i Ringo oraz minifigurkę Jeremy’ego;
  • ruchomą podstawkę na łódź oraz podstawkę na minifigurki;
  • akcesoria m.in. teleskop Johna, płytkę Paula z napisem „Love”, tamburyn Ringo, podwodny silnik George’a, jabłko Jeremy’ego;
  • broszurę z informacjami o projektancie LEGO Ideas i żółtej łodzi podwodnej;
  • łódź mierzy ponad 13 cm (wysokość), 25 cm (długość) i 6 cm (szerokość);
  • podstawka na łódź mierzy 3 cm (wysokość), 11 cm (szerokość) i 10 cm (głębokość);
  • podstawka na minifigurki mierzy 12 cm (szerokość), 4 cm (głębokość) i 1,6 cm (wysokość).

Zestaw będzie dostępny od listopada w rekomendowanej cenie 229,99 PLN w LEGO® Store w Galerii Mokotów w Warszawie oraz w sklepie LEGO na stronie www.LEGO.pl.

Informacja prasowa 

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.