Trwa ładowanie...

"Sposoby na aktywny Dzień Dziecka". KONKURS WP Parenting

Aktywność dziecka jest formą jego rozwoju, a miłość i pasję do sportu należy pielęgnować "od pieluszki". Aby zachęcić dzieci i rodziców do sportu, redakcja WP Parenting wraz z firmą 4F ogłasza konkurs z okazji Dnia Dziecka: "Sposoby na aktywny Dzień Dziecka".

Zobacz film: "Mały głos, wielka sprawa"

- Ważne, żeby zadbać o doping, o wsparcie, o wspólnie spędzony czas, rozmowy. Sport dzieci rzeczywiście bardzo rodziców angażuje - mówi w rozmowie z WP Parenting Magdalena Malinowska, psycholog sportowy, i podkreśla, jak ważne jest, żeby sport uprawiać wspólnie.

A jak trenować, to tylko w wygodnych butach i odzieży. To z tego powodu mamy dla Was 5 voucherów, a każdy o wartości 400 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie 4F.

Zadanie konkursowe: Podziel się z nami swoimi sposobami, na aktywny Dzień Dziecka.

Odpowiedź wyślij na adres: redakcja_parenting@grupawp.pl do 31 maja.

Z nadesłanych odpowiedzi, wybierzemy 5 najciekawszych. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem 1 czerwca - w Dzień Dziecka.

Regulamin konkursu dostępny pod TYM LINKIEM

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.