Trwa ładowanie...

Horror na basenie w Sopocie, podstępem nagrał nagie dziecko. Policja pokazała zdjęcia podejrzanego

Sopoccy policjanci poszukują mężczyzny, który utrwalał wizerunek nagiego dziecka na jednym z miejskich basenów. Funkcjonariusze proszą, by każdy, kto rozpozna podejrzanego widocznego na opublikowanych przez śledczych zdjęciach, zgłosił się do organów ścigania.

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć (KMP w Sopocie)
spis treści

1. Podstępem nagrał nagie dziecko

Śledczy podają, że do bulwersującego zdarzenia doszło w maju 2022 roku w jednym z obiektów na terenie Sopotu.

Z informacji przekazywanych przez funkcjonariuszy wynika, że poszukiwany mężczyzna miał utrwalać wizerunek nagiej osoby małoletniej, używając w tym celu podstępu.

Niestety dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości. Funkcjonariusze, analizując zapisy kamer monitoringu, określili jedynie, jak wygląda sprawca. Zdecydowali się również na upublicznienie jego wizerunku ze względu na dobro sprawy.

Podstępem nagrał nagie dziecko
Podstępem nagrał nagie dziecko (KMP w Sopocie)

Funkcjonariusze apelują, by każdy, kto rozpozna mężczyznę widocznego na zdjęciach lub posiada informacje na jego temat, niezwłocznie skontaktował się z organami ścigania.

2. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Śledczy podają, że wszelkie informacje można przekazać osobiście, zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A lub innej najbliższej jednostki Policji albo mailowo - pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl, a także telefonicznie dzwoniąc do prowadzącej sprawę - tel. 47 74 263 35, do dyżurnego sopockiej komendy - tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112.

Wszelkie informacje związane ze sprawą można przekazywać także do Prokuratury Rejonowej w Sopocie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.