Trwa ładowanie...

Seria książeczek "Piosenki dla przedszkolaka"

spis treści

Zobacz film: "Ile i co powinien jeść przedszkolak?"

1. Piosenki dla przedszkolaka 1

Autor: Ewa Stadtmüller
Kompozytor: CSS s. Adriana Miś

Książka zawiera znakomite, oryginalne, pełne wdzięku i bliskie przedszkolakowi teksty oraz nastrojową muzykę. Te piosenki chce się śpiewać! Dodatkową zaletą śpiewnika są piękne ilustracje Elżbiety Śmietanki-Combik. Zbiór piosenek dla przedszkolaka został opracowany zgodnie z podstawą programową MEN.

2. Piosenki dla przedszkolaka 2. Chlipacze

Autor: Danuta Zawadzka
Kompozytor: CSS s. Adriana Miś

Piosenki dla przedszkolaka
Piosenki dla przedszkolaka [5 zdjęć]

Pierwsza książka z serii "Piosenki dla przedszkolaka".

zobacz galerię

Piosenki są łatwe do śpiewania, a świat w nich opisany jest bliski wszystkim maluchom. Pokaż przedszkolakowi, jak ciekawym doświadczeniem może być wykonywanie piosenek. Stanie się wrażliwym na muzykę dzieckiem, które będzie potrafiło głębiej i bardziej świadomie przeżywać swoje emocje!

3. Piosenki dla przedszkolaka 3. Kołysanki

Autorzy: CSS s. Adriana Miś, Ewa Stadtmüller, Danuta Zawadzka
Kompozytor: CSS s. Adriana Miś

„Kołysanki” to kolejny tytuł z bestsellerowej serii „Piosenki dla przedszkolaka”. Nastrojowe kompozycje tworzą niezapomniany klimat, a poetyckie teksty ukoją i ukołyszać malucha do snu. Zapraszamy do odwiedzin w pogodnym, przytulnym świecie piosenek prosto z kołysankowego kraju!

4. Piosenki dla przedszkolaka 4. Rodzina razem się trzyma

Autor: Danuta Zawadzka
Kompozytor: Stefan Gąsieniec

Rodzina jest najważniejsza na świecie! – co do tego nie ma wątpliwości żadne dziecko. Ta książeczka została w całości poświęcona mamie, tacie, rodzeństwu i dziadkom, bo bez nich „byłoby smutno i w ogóle nie tak” – jak nam powiedziały zaprzyjaźnione z wydawnictwem przedszkolaki. Zapraszamy do czytania, słuchania i śpiewania piosenek z kolejnej książki z ulubionej przez dzieci i rodziców serii „Piosenki dla przedszkolaka”.

5. Piosenki dla przedszkola 5. Mój świat

Autor: Danuta Zawadzka
Kompozytor: s. Adriana Miś CSS

Jeśli się Wam wydaje, że dzień z życia przedszkolaka jest nudny, mylicie się! Kiedy uparty budzik wyrwie go ze snu, zakłada dwie skarpetki nie do pary i tak powstaje nowa moda różnoskarpetkowa. Czasem zdarza się mu marzyć, że podróżuje czajnikiem, i wtedy nawet deszczowe dni są pełne zabawy i fantazji! W tej książeczce każdy przedszkolak znajdzie odrobinę własnego niepowtarzalnego świata.

Do każdej książeczki jest dołączona płyta zawierająca instrumentalną wersję i nagrania piosenek w wykonaniu dzieci z krakowskiego Przedszkola nr 3 im. Ojca Gwidona pod opieką kompozytorów s. Adriany Miś CSS i Stefana Gąsieńca.

Książki wydane zostały w miękkiej oprawie. Objętość każdej to 24 strony w formacie 200 x 190 mm.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.