Trwa ładowanie...

Ruszyła druga edycja projektu "Smok za smoka"!

Avatar placeholder
22.07.2022 11:43
Ruszyła druga edycja projektu "Smok za smoka"!
Ruszyła druga edycja projektu "Smok za smoka"!

Klienci SMYKA mogą do niej dołączyć wymieniając stary smoczek na pluszowego smoka. Inicjatywie przyświecają dwie idee - wsparcie dziecka w rozłące ze smoczkiem i chęć zrobienia czegoś dobrego dla planety. Celem akcji jest odzyskanie materiałów i zbudowanie wyjątkowego placu zabaw.

Artykuł sponsorowany

W 2020 roku SMYK przeprowadził pierwszy projekt wspierający rodziców.

W tym roku SMYK wraca z drugą edycją projektu „Smok za Smoka”! Akcja ruszyła 18.07 i potrwa do 1.08.

Zobacz film: "Cyfrowe drogowskazy ze Stacją Galaxy i Samsung: część 2"

Akcja promocyjna jest skierowana do członków programu lojalnościowego SMYK & spółka. Każdy Klient, który zrobi zakupy za minimum 30 zł w jednym z ponad 200 sklepów SMYKA, może wymienić zużyty smoczek na pluszową maskotkę.

Aby ułatwić rozstanie ze swoim „pocieszycielem” SMYK proponuje maluchom maskotki – smoki. Zebrane w ten sposób smoczki zostaną przekazane do recyklingu i przetworzone na surowiec wtórny, z którego powstanie wyposażenie jednego z publicznych placów zabaw.

Warto dodać, że wspomniane pluszaki oraz nici, którymi je zszyto są wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu butelek PET. Do ich produkcji nie zostały użyte żadne nowe tworzywa sztuczne.

Po zakończeniu akcji w sklepach odbędzie się głosowanie Klientów SMYKA na specjalnie stworzonej stronie. Jego celem będzie wyłonienie zwycięskiego miasta, które otrzyma unikalne wyposażenie publicznego placu zabaw.

"Podczas poprzedniej edycji zebraliśmy kilkanaście tysięcy smoczków! Zamiast na wysypisko, trafiły do recyklingu, a z odzyskanego surowca zbudowaliśmy nowatorski plac zabaw w Parku Starowiejskim w Rumi."

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych SMYK, aby włączyć się do zabawy!

Dowiedz się więcej: https://program.smyk.com/program-lojalnosciowy/smokzasmoka

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze