Trwa ładowanie...

Ruszaj się z Disney Junior

Akademia Zdrowego Przedszkolaka oraz Disney Junior zapraszają do udziału w konkursie „Ruszaj się z Disney”, który kierowany jest do przedszkoli. Do wygrania jest 50 książeczek „Zabawy z wyobraźnią. Tatuaże”, 50 bransoletek z logo Disney Junior i Zielonej Sowy oraz dyplomy uczestnictwa.

Zobacz film: "Wybór odpowiedniego przedszkola"

Konkurs kierowany jest do przedszkoli
Konkurs kierowany jest do przedszkoli (zdrowyprzedszkolak.pl)

Aby zdobyć te nagrody, należy zorganizować zajęcia ruchowe inspirowane filmem „Ruszaj się z Disney Junior” lub postaciami Disney Junior, a następnie stworzyć wraz z maluchami pracę plastyczną, wykonaną w oparciu o przeprowadzone zajęcia. Można także wykonać zdjęcia zrobione podczas ich przebiegu. Ze wszystkich nadesłanych, nagrodzonych zostanie 360 prac.

Placówki, które utrwalą zajęcia w postaci video trwającego maksymalnie 5 minut, będą mogły powalczyć o nagrodę specjalną. Pięciu autorów najciekawszych nagrań wygra rzutnik z ekranem, aparat fotograficzny, drukarkę z materiałami eksploatacyjnymi lub zespół gier albo zabawek edukacyjnych o wartości 1000 zł.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu i możliwości zgłoszenia można znaleźć pod adresem:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.