Przejdź na WP

Ruszaj się z Disney Junior

Akademia Zdrowego Przedszkolaka oraz Disney Junior zapraszają do udziału w konkursie „Ruszaj się z Disney”, który kierowany jest do przedszkoli. Do wygrania jest 50 książeczek „Zabawy z wyobraźnią. Tatuaże”, 50 bransoletek z logo Disney Junior i Zielonej Sowy oraz dyplomy uczestnictwa.

Zobacz film: "Jakie umiejętności powinno posiadać dziecko, które idzie do przedszkola?"

Konkurs kierowany jest do przedszkoli
Konkurs kierowany jest do przedszkoli (zdrowyprzedszkolak.pl)

Aby zdobyć te nagrody, należy zorganizować zajęcia ruchowe inspirowane filmem „Ruszaj się z Disney Junior” lub postaciami Disney Junior, a następnie stworzyć wraz z maluchami pracę plastyczną, wykonaną w oparciu o przeprowadzone zajęcia. Można także wykonać zdjęcia zrobione podczas ich przebiegu. Ze wszystkich nadesłanych, nagrodzonych zostanie 360 prac.

Placówki, które utrwalą zajęcia w postaci video trwającego maksymalnie 5 minut, będą mogły powalczyć o nagrodę specjalną. Pięciu autorów najciekawszych nagrań wygra rzutnik z ekranem, aparat fotograficzny, drukarkę z materiałami eksploatacyjnymi lub zespół gier albo zabawek edukacyjnych o wartości 1000 zł.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu i możliwości zgłoszenia można znaleźć pod adresem:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.