Trwa ładowanie...

Przyprowadził do domu dziewczynę. Ojciec zamarł, gdy ją zobaczył

Avatar placeholder
17.01.2024 20:30
Przyprowadził do domu dziewczynę. Ojciec zamarł, gdy ją zobaczył
Przyprowadził do domu dziewczynę. Ojciec zamarł, gdy ją zobaczył (East News)

Życie pisze najlepsze scenariusze, choć niektóre historie bywają naprawdę zagmatwane. Tak jest w przypadku 45-latka, który postanowił zwierzyć się w sieci. Mężczyzna miał romans z młodszą kobietą. Jakiś czas później jego była kochanka zaczęła się spotykać z jego synem. Ale to nie koniec komplikacji.

spis treści

1. Ich dwóch, ona jedna

45-letni mężczyzna przyznał się przed użytkownikami forum "Reddit" do romansu. Jego wybranka była sporo młodsza, ale nie wiek był dla niego przeszkodą. Po jakimś czasie para zdecydowała się na rozstanie z powodu zbyt dużej odległości, która na dłuższą metę była uciążliwa. Ich rozstanie było definitywne, więc zakładali, że to spotkanie będzie ich ostatnim.

Niespodziewanie syn mężczyzny przyprowadził do domu nową dziewczynę. Jakie było zdziwienie obojga, gdy okazało się, że wybranka jest tą samą kobietą, z którą 45-latek miał romans dwa lata wcześniej.

Zobacz film: "Idealna różnica wieku między partnerami"

"Nie było żadnej zdrady. Nigdy nie zrobiłbym tego własnemu synowi" - zapewnia mężczyzna, uprzedzając zarzuty internautów, jakoby odbił dziewczynę swojemu dziecku.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay )

2. Samotna matka

Dezorientacja mieszała się z zażenowaniem, gdy syn 45-latka przedstawiał ojcu nową dziewczynę. Jednak nie to było w tym wszystkim najdziwniejsze. Najbardziej zmartwiło go, że kobieta jest samotną matką. Jej syn ma półtora roku, a to oznacza jedno: to on może być biologicznym ojcem malucha.

"Ona ma półtorarocznego syna, który najprawdopodobniej jest moim dzieckiem. Mój syn powiedział mi, że ojciec dziecka nie bierze udziału w jego wychowaniu, ale nie podał żadnych szczegółów poza tym, że ona po prostu ma dziecko" - pisał mężczyzna na forum. "Dzisiaj będę musiał powiedzieć mojemu synowi, że dziecko jego nowej dziewczyny może być moje" - dodał i poprosił internautów o rady.

45-latek nie mógł dłużej ukrywać prawdy. Jeśli okazałoby się, że dziecko jest faktycznie jego, chciał wziąć za nie odpowiedzialność. Konieczne było jednak wykonanie testu na ojcostwo. Nie wyobrażał sobie również oszukiwać własnego syna. Chciał, żeby młody człowiek wiedział o wydarzeniach z przeszłości.

"Rozmowa wcale nie była łatwa. Mój syn był bardzo zdezorientowany i zdenerwowany, jak - szczerze mówiąc - byłby każdy na jego miejscu. Spodziewałem się, że będzie na mnie krzyczeć, ale był w zbyt głębokim szoku" - pisze mężczyzna.

3. Wyniki testu na ojcostwo

"Zrobiliśmy test na ojcostwo i wyniki potwierdziły, że jej syn jest również moim synem" - kontynuował swoją opowieść po pewnym czasie.

"Mój syn wie już o swoim przyrodnim bracie i powiedział mi, że chciałby się z nim spotkać w przyszłości, kiedy nie będzie to już takie dziwne" - dodał. Mężczyzna opisuje, że zaczął starania o formalne uznanie jego władzy ojcowskiej.

Nie jest pewne, jak potoczył się związek 28-latka z matką jego przyrodniego brata.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze