Trwa ładowanie...

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę sprzed jej własnego domu. Wszystko nagrała kamera

Avatar placeholder
29.08.2022 15:44
Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę
Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę (Facebook)

Deric McPherson został oskarżony o próbę uprowadzenia małoletniej dziewczynki. Kamera zainstalowana przed rodzinnym domem sześciolatki zarejestrowała, jak 33-letni mężczyzna podszedł do dziecka i pociągnął je za ramię. - Dotknął mnie i próbował wyciągnąć na ulicę. Puścił, bo krzyczałam - powiedziała Ken'Adi Nash w rozmowie z "Good Morning America".

Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę
Próbował porwać 6-letnią dziewczynkę (Facebook)
spis treści

1. Próbował porwać sześciolatkę

Śledczy przekazali, że do zdarzenia doszło w domku rodzinnym w mieście Hamilton, w południowo-zachodniej części stanu Ohio.

Na nagraniu, które zarejestrowała kamera znajdująca się na posesji, widzimy, jak Deric McPherson podchodzi do Ken'Adi Nash, która wyszła przed dom, by wyrzucić śmieci, chwyta ją za ramię i próbuje uprowadzić.

Dziewczynce udaje się wyrwać z jego uścisku. Zaczyna krzyczeć i wbiega do rodzinnego domu. Natychmiast informuje rodziców o tym, co się stało.

- Ten mężczyzna podszedł do mnie, dotknął mnie i próbował wyciągnąć na ulicę. Puścił, bo krzyczałam - powiedziała sześciolatka w rozmowie z "Good Morning America".

2. Pościg za domniemanym porywaczem

Ojciec dziewczynki, gdy tylko usłyszał, co się stało, wybiegł przed dom i rozpoczął pościg za mężczyzną.

Kilka minut później dogonił 33-latka. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze policji.

- Ulżyło mi, gdy zobaczyłem, że policjanci go aresztowali. Mam nadzieję, że już nie zrobi krzywdy żadnemu dziecku - tłumaczy ojciec dziewczynki.

33-letni Deric McPherson
33-letni Deric McPherson (Facebook)

Deric McPherson został oskarżony o próbę uprowadzenia sześcioletniej Ken'Adi Nash i trafił do aresztu. Trwa śledztwo w jego sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze