Trwa ładowanie...

Potraktowana jak zwierzę. Kobieta latami była więziona w chlewie przez syna i synową

Wydaje się, że o tym, iż szacunkiem należy darzyć każdego, a szczególnie osoby, którym zawdzięczamy własne życie, zapomniało pewne małżeństwo. Przez kilkanaście lat syn wraz ze swoją żoną więził w chlewie 92-letnią kobietę. Przyczyną było to, że kobieta cierpiała na nietrzymanie moczu i kału. Poza tym synowa bardzo nie lubiła swojej teściowej i nie chciała sie nią zajmować.

Zobacz film: "Jak dzieci tracą odporność?"

92-kobieta była więziona latami/ thesun.co.uk
92-kobieta była więziona latami/ thesun.co.uk (thesun.co.uk)

Staruszka o imieniu Yang była wdową. Warunki w jakich musiała żyć odkrył mieszkaniec Fengshan County. Mężczyzna wykonał nagranie, które zamieścił na jednym z portali społecznościowych.

Matka zamordowała nastoletniego syna. Powód jest wstrząsający
Matka zamordowała nastoletniego syna. Powód jest wstrząsający [6 zdjęć]

Trudno zrozumieć, dlaczego kobieta postanawia wynająć osoby, którym zleca pobicie i zabójstwo syna. Jeszcze...

zobacz galerię

92-letnia kobieta była tak wygłodzona, że uwidoczniły się jej wszystkie kości. Pomieszczenie, w którym przebywała przez lata miało zaledwie 10 metrów kwadratowych! Nie mogła z niego wychodzić, a jedzenie dostarczono jej przez metalowe kraty. Do spania syn zapewnił jej jedynie deskę ze starą kołdrą, służącą jako łóżko.

Po interwencji mieszkańca, kobieta została uwolniona i zabrana do szpitala. Powiedziała, że została uwięziona przez syna i synową. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

To nie pierwsza tego typu sytuacja, która wydarzyła się w Chinach. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o podobnie niehumanitarnym zachowaniu. 35-letnia kobieta zamknęła tam swojego trzyletniego synka w klatce dla psa. Powodem był fakt, że chłopiec był za głośno i uniemożliwiał jej grę w Mahjong.

Miejmy nadzieję, że o tak nieludzkich zachowaniach będzie do nas docierać coraz mniej sygnałów.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.