Targi Rodzinne FamilyTime w Krakowie

Już 30 listopada 2014 roku zapraszamy na Targi Rodzinne FamilyTime do krakowskiego Centrum Targowego Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14.

Wydarzenie jest organizowane dla rodziców i dzieci oraz par oczekujących potomstwa. Przewidziano wiele atrakcji dla najmłodszych oraz liczne spotkania ze specjalistami dla osób dorosłych. Rodzice będą więc mogli porozmawiać logopedą, psychologie, ortopedą, akobiety w ciąży spotkać się z położną czy brafiterką. Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z usług fryzjera, kosmetologa albo wizażysty. Centum Ultragen Bartosz Obuchowicz całkowicie za darmo zaoferuje wykonanie USG 3D ciąży, USG brzuszka oraz bioderek dzieci. Wiele konkursów, loteria, warsztaty - to wszystko w jednym miejscu właśnie 30 listopada w Krakowie!

Hala będzie dostosowana do potrzeb rodzin z małymi dziećmi - IKEA wraz z organizatorem przygotują specjalne miejsce dla karmiących mam oraz do przewijania niemowląt.

Bilety: 5 zł osoba dorosła, dzieci do 16 lat - wstęp wolny

Data: 30 listopad 2014 (niedziela), godz. 10-18

Miejsce: Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, Kraków

Osoba kontaktowa: Katarzyna Data - biuro@familytime.pl

Zapraszamy!!!

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!

Patronaty

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru 3 To już trzecia edycja akcji charytatywnej, z której cały zysk przeznaczony jest na rehabilitację Mikołajka Kamińskiego, chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

Patronaty

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Relaksująca i uspokajająca muzyka dla dziecka Muzyka wspaniale odpręża i poprawia nastrój nie tylko osobom dorosłym, ale też maluszkom, które jeszcze czekają na przyjście na świat.Muzyka relaksacyjna dla małych dzieci Muzyka łączy pokolenia, a dodatkowo...

Patronaty

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

Płyta z lekcjami rytmiki 10 piosenek, 10 podkładów karaoke oraz 10 lekcji rytmiki na jednej płycie.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.