Szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 oraz Płyn ułatwiający rozczesywanie Bobini z serii Mała Księżniczka (test)

Global Cosmed Group podarował nam do testów 5 zestawów: Szampon i płyn do kąpieli oraz Płyn ułatwiający rozczesywanie włosów Bobini z serii Mała Księżniczka.

Oto co Producent pisze o tych produktach:

Szampon i płyn do kąpieli Bobini to magiczny produkt dla małych Księżniczek. Pachnąca egzotycznymi owocami piana łagodnie myje delikatną skórę, nadaje włosom puszystość i nie drażni oczu.

Włosy są odżywione i łatwo się rozczesują. Skóra jest nawilżona, a wyciąg z rumianku łagodzi jej podrażnienia.

Opakowanie 400ml - cena ok. 9 zł.

Płyn ułatwiający rozczesywanie włosów Bobini Mała Księżniczka ułatwia rozczesywanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów.

  • zawarte w płynie składniki ułatwiają rozczesywanie i modelowanie włosów
  • środki kondycjonujące wzmacniają włosy
  • dzięki zawartości keratyny płyn odżywia włosy
  • zapobiega puszeniu włosów, wygładza ich strukturę
  • specjalna receptura sprawia, że płyn może być stosowany zarówno na mokre, jak i suche włosy

Opakowanie: 150 ml - cena około 7.50 zł

Ocenialiśmy produkty w kategorii cena, zapach, wygoda stosowania, skuteczność.

Wyniki testu szamponu i płynu w jednym:

  • Ania S. - Płyn jest łagodny, nie podrażnia skóry, dobrze się pieni i ma delikatny, przyjemny zapach. Cena bardzo przystępna. Włosy córeczki pięknie po nim pachną.

Cena - 5, zapach - 5, wygoda stosowania - 4, skuteczność - 5.

  • Ania K. - Szampon ma bardzo przyjemny zapach, wystarczy niewielka ilość, by ładnie się pienił. Dodatkową zaletą jest jego niska cena oraz brak podrażnień i jakichkolwiek reakcji alergicznych na skórze mojej córeczki.

Cena - 5, zapach - 5, wygoda stosowania - 4, skuteczność - 5

  • Iwona F. - Duży plus za cenę, zapach i skuteczność. Odejmuję punkty za wydajność. Butelka bez dozownika i zamiłowanie do tego płynu przez moje dziecko powoduje, że zużywamy go bardzo szybko. Ukłon w stronę producenta, by zrobił jakieś zabezpieczenie lub dozownik. Dzieci w wannie bez stałego nadzoru + butelka płynu Bobini = piana pod sam sufit i pusta butelka w ciągu kilku minut J.

Cena - 5, zapach - 5, wygoda stosowania - 3, skuteczność - 5

  • Agnieszka K. - Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości płynu. Skóra pachnie, nie jest wysuszona, płyn fajnie się pieni. Dodatkowym atutem jest niska cena.

Cena - 5, zapach - 5, wygoda stosowania - 5, skuteczność - 5

  • Ania L. - Płyn uwielbiany nie tylko przez córkę, ale i syna. Przyjemnie pachnie, dobrze się pieni już przy użyciu małej ilości. Moje dzieci mają skórę, która łatwo reaguje wysypkami na różne kosmetyki dziecięce. Tu tego nie zaobserwowałam na szczęście. Prośba do producenta o dozownik. Dzieci potrafią wylać połowę płynu do kąpieli zanim wejdę do łazienki. Kiedy będą musiały się napompować podejrzewam, że ochota, by wylać cały płyn do wanny odejdzie w nie pamięć. Plus za stosunkowo niską cenę.

Cena - 5, zapach - 5, wygoda stosowania - 4, skuteczność - 5

***Ogólna ocena za produkt - 4,75, zatem oceniamy produkt na bardzo dobry.***

Wyniki testu płynu ułatwiającego rozczesywanie włosów:

Płyn ułatwiający rozczesywanie dostał od wszystkich mam maksymalną ilość punktów. Jednogłośnie uznały, że włosy łatwiej rozczesać, bez względu na to czy są mokre, czy suche. Spray nie klei delikatnych włosków. Pozostają nadal błyszczące i pięknie pachną. Trzy mamy przyznały się do tego, że same używają tego płynu z racji bardzo twardej wody w kranie. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie rozpylacza. Dzięki temu w łatwy sposób można dziecku zaaplikować kosmetyk na włoski.

***Płyn dostał maksy laną liczbę punktów - 5, oceniono go jako bardzo dobry kosmetyk.***

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Wyprawka dla przedszkolaka

przedszkola mają różne wymagania, dlatego też przed zakupem wyprawki dla przedszkolaka warto się z nimi zapoznać. Niekiedy część przyborów szkolnych (...) Wyprawka dla przedszkolaka to wszystkie te przedmioty...

Zakupy dla przedszkolaka

Gry dla przedszkolaka

Gry dla przedszkolaka to doskonały sposób na urozmaicenie mu czasu. Prawidłowy rozwój dzieci ma na celu pobudzanie ich do myślenia i aktywności (...) fizycznej. Zabawy przedszkolaka służą więc nie tylko rozrywce, ale...

Zakupy dla przedszkolaka

Playhouse Disney-Wyprawa na Marsa (recenzja)

Lato z Playhouse na DVD obfituje w niesamowite przygody. Po Super Bohaterach z Tośką na czele i Wielkim Wyścigu Mańka, przyszedł czas na Myszkę Miki i jej klubowych przyjaciół. Tym razem czeka na nich nieziemska zabawa. Dosłownie nieziemska. Miki...

Zakupy dla przedszkolaka

Zemsta Budzika opowiastki domowe (recenzja)

"Zemsta Budzika. Opowiastki domowe" Kazimierz Szymeczko. Czyta Joanna Pach. Kazimierz Szymeczko to 45-letni polonista i bibliotekarz, który więcej satysfakcji czerpie z pracy w bibliotece niż z wbijania młodzieży do głów zasad gramatyki. Tak przynajmniej...

Zakupy dla przedszkolaka

Albert Le Blanc (recenzja)

W króciutkim opowiadaniu o Albercie Le Blanc - dodajmy od razu, że jest to miś o bardzo smutnym wyglądzie - mamy współczucie i żal, zadumę i radość. Emocji, jakie odnajdziemy na kilkunastu zaledwie stronach, wystarczyłoby zatem na opasłe tomisko...